TworzymyGłos Regionu

reklama

Piknik Wielkanocny w Parku Wolsztyńskim. Rodzinna zabawa z WIP (FOTO)

Poniedziałek, 01 kwietnia 2024 o 14:51, aktualizacja Czwartek, 04 kwietnia 2024 o 15:36, autor: 11
Piknik Wielkanocny w Parku Wolsztyńskim. Rodzinna zabawa z WIP (FOTO)

W poniedziałkowe popołudnie, Park Wolsztyński we Wschowie stał się miejscem rodzinnych uśmiechów i radosnej atmosfery. „Piknik Wielkanocny”, zorganizowany przez Stowarzyszenie Wschowski Inkubator Potencjału (WIP), zgromadził liczne rodziny, które wspólnie świętowały nadejście wiosny. Wydarzenie, które rozpoczęło się punktualnie o 13:00, przyciągnęło tłumy mieszkańców, spragnionych wiosennej zabawy i integracji.

Radość dla każdego – atrakcje pikniku w Parku Wolsztyńskim

Organizatorzy zadbali o to, by każdy uczestnik pikniku znalazł coś dla siebie. Dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w kreatywnych animacjach i warsztatach, które nie tylko bawiły, ale także rozwijały ich wyobraźnię i kreatywność. Tradycyjny „śmingus dyngus” został zorganizowany przez drużyny z OSP Wschowa oraz OSP Osowa Sień, które zaprosiły najmłodszych do zabawy z wykorzystaniem węża strażackiego.

Dla miłośników aktywności fizycznej przygotowano zajęcia z pilatesu na łonie natury oraz warsztaty nordic walkingu, co pozwoliło na aktywne spędzenie czasu w otoczeniu pięknej, wiosennej przyrody. TwistedFoto zaoferowało swoje usługi, umożliwiając uczestnikom uwiecznienie wspólnych chwil na zdjęciach, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Prawdziwym hitem okazał się jednak Festiwal Kolorów Holi, który zapewnił dzieciom masę radości i beztroski.

Kulinarna strona pikniku

Nie zabrakło również atrakcji kulinarnych, które umiliły czas spędzony na pikniku. Organizatorzy zapewnili smakołyki takie jak kiełbaski z grilla, świeży żurek oraz gofry serwowane przez Stowarzyszenie "Bis". Dostępne były również orzeźwiające lemoniady, domowe ciasta i kawa, które idealnie komponowały się z wiosenną aurą.

Współpraca z Werner Kenkel umożliwiła uczestnikom kreatywne spędzenie czasu, składając i kolorując koszyczki wielkanocne. Eryk Szmania wraz z dziećmi zajął się konstruowaniem hotelów dla owadów, co było nie tylko formą zabawy, ale także edukacji ekologicznej.

Zobacz: Park Wolsztyński we Wschowie otwarty! Burmistrz Antkowiak: „To będzie miejsce spotkań”

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (11)

avatar

avatar
~Tomy
02.04.2024 00:25

Wszystko ok, ale nie można było tego zrobić po wyborach? Nikt by nie zarzucił, że to była kiełbasa wyborcza..

avatar
~Do Tommy
02.04.2024 12:05

Ale to oczywiście była kiełbasa wyborcza dlatego odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: nie , nie można było po wyborach.

avatar
~misiek
02.04.2024 12:05

Chyba tylko o to chodziło, żeby co niektórzy mogli pokazać się przed wyborami.

avatar
~xd
02.04.2024 12:10

Piknik wielkanocny po wyborach XD

avatar
~" Salceson-Tomy"
02.04.2024 15:46

Tak , a z ciebie to taki " wyborczy salceson pixxi" Hiiiiii...!

avatar
~W
02.04.2024 11:16

Tomy, no skoro to był piknik wielkanocny to nie można było tego zrobić w innym terminie?

avatar
~Ko
02.04.2024 11:55

A jakie ma znaczenie że go ktoś nazwał wielkanocnym? Każdy kto ma rozum widzi że jest to kiełbasa wyborcza.

avatar
~MY -JA!!!
02.04.2024 15:54

A MY i JA widzimy w tym pianę na ustach pixxi , czytaj ich trolli i hejterów, tak zazdrośni z nienawiści i złości, że piana ich w kiełbasę się przemieniła....!!!. Jak widać skończyły się papierowe czeki i kartoniki i prezenty za szmal Publiczny Suwerena i piXXI na wzór i podobieństwo ich trolli szkaluje Mas Wolnych Mieszkańców co się BAWI i WESELI , że mamy takiego Pana Burmistrza we Wschowie jak Pan Antkowiak !!!!. Jeszcze trochę to wam z tej waszej zazdrości woreczki żółciowe popękają !!!. Nigdy wam mierni trolle nie uda się zasiać ziarna nienawiści w nas wobec Pana Burmistrza Antkowiaka --- a wam radzę za szpadle, widły i do czyszczenia rowów z wami !!!!!.

avatar
~As
02.04.2024 15:03

Pani Patrycja Sz. Jeszcze nie skomentowała ????

avatar
~Czar- Wschowy !
02.04.2024 15:48

Cyrk to będzie we Wschowie jak zawita do lokalnego pisu ich Czarnek ???. Hiiiiiiiiiiiiiiiiii....!.

avatar
~do bezmyslnie komentujących
05.04.2024 00:11

Zorganizowany został Piknik Wielkanocny przez Stowarzyszenie Wschowski Inkubator Potencjału- organizacja pozarządowa działająca we Wschowie bodajże 5 lat. Zrobili już dla nas Wschowian, Wschowy bardzo dużo ciekawych rzeczy, zaktywizowali społeczeństwo, nawiązali współpracę z wieloma podmiotami. Moim zdaniem piknik był bardzo trafioną imprezą o czym świadczyła frekwencja, radość na twarzach zarówno osób dorosłych jak dzieci i młodzieży. Był bardzo ciekawy program dla każdego było coś ciekawego. Poza goframi, wszystkie atrakcje były darmowe ( budowanie hoteli dla owadów, Holly kolory, foto budka, żurek, kiełbasa, kawa herbata, lemoniada, ciasto, składanie koszyczków, pilates pod chmurką, kijki, pokazy OSP) bo środki na piknik WIP pozyskał z Urzędu Wojewódzkiego. Zamiast cieszyć się, że w święta, osoby działają społecznie, zaangażowały się by urozmaicić czas mieszkańcom gminy, że WIP zaprosił do współpracy zarówno organizacje pozarządowe jak i prywatnych przedsiębiorców i razem dokonali tak wiele, to wypisujecie bzdurne komentarze o kiełbasie wyborczej. Na pytanie czy nie można było zorganizować pikniku po wyborach - odpowiedź jest NIE, bo to był Piknik Wielkanocny! I uważam, że to co zadziało się w dniu pikniku jest dowodem na to, że mieszkańcy Wschowy potrzebują takich działań. A Wy bezmyślnie komentujący, wymyślający swoje teorie, przeanalizujcie, co Wy ostatnio zrobiliście dobrego dla społeczności. Jeśli rachunek wyniesie 0, proponuję zaangażować się- każde stowarzyszenie chętnie przyjmie wolontariuszy do pracy. Jak popracujesz przy jednym przedsięwzięciu takim jakim był piknik wielkanocny, zastanowisz się zanim napiszesz komentarz.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl