TworzymyGłos Regionu

Piknik rodzinny, słońce i PRL

Sobota, 28 maja 2016 o 20:02, aktualizacja Wtorek, 31 maja 2016 o 11:40, autor: 1 2104
Piknik rodzinny, słońce i PRL

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku oraz Urząd Miejski w Sławie zaproponowali mieszkańcom gminy i turystom w sobotnie popołudnie nie lada atrakcje. Był to piknik rodzinny pod nazwą ,,Mamo, Tato zagraj w klasy, czyli zabawy PRL-u". Starsi uczestnicy mieli okazję przypomnieć sobie i spróbować między innymi znane potrawy z tamtego okresu, a młodsi zobaczyć, jak wiele zmieniło się od czasów, kiedy ich rodzice słuchali muzyki, czy robili zdjęcia.

Piknik rodzinny miał charakter i wspomnieniowy i edukacyjny, nie zabrakło również zmagań sportowych, popularnych ćwiczeń fitness, prowadzonych przez Justynę Baumann oraz przedstawienia teatralnego dla dzieci w wykonaniu teatru ART-RE z Krakowa.

Wszystko to działo się na plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Rodzice wraz z dziećmi chętnie uczestniczyli w grach i zabawach. Oblegane były stoiska, gdzie można było obejrzeć aparaty fotograficzne sprzed kilkudziesięciu lat, stare maszyny do pisania, płyty winylowe, szpulowe, czy stare, dawno niewidziane biało-czarne telewizory. 

(rak)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~janek
30.05.2016 07:29

Dyrekcjo sckiw... Ostrożnie z tym PRLem bo miejscy nacjonaliści oskarżą Was o dympatyzowanie z czerwonymi....haha

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl