TworzymyGłos Regionu

Pijany awanturnik zaparkował samochód obok radiowozu

Poniedziałek, 04 października 2021 o 10:26, aktualizacja Poniedziałek, 04 października 2021 o 10:31, autor: 3 2277

Ponad promil alkoholu w organizmie miał 27-letni mężczyzna, który dzisiejszego wczesnego poranka awanturował się w jednym ze wschowskich bloków. Po przeprowadzonej interwencji wschowscy policjanci postanowili chwilę dłużej przyjrzeć się mężczyźnie. Jak się okazało nieodpowiedzialny nietrzeźwy 27-latek przyjechał autem, które zaparkował obok radiowozu.

Cała historia miała swój początek minionego wieczoru (3 października) w jednym ze wschowskich bloków. Młody mężczyzna znajdując się pod wpływem alkoholu awanturował się ze swoją partnerką. Po przeprowadzonej interwencji mężczyzna został przewieziony do leszczyńskiego szpitala z uwagi na to, że zranił sobie nogę. Kilka godzin później 27-latek nie odpuścił. Po opatrzeniu nogi w szpitalu postanowił kolejny raz odwiedzić swoją partnerkę.

O godzinie 5 zjawił się pod jej drzwiami. Młoda kobieta zaalarmowała dyżurnego wschowskiej Policji. Przybyli na miejsce policjanci zauważyli dobijającego się do drzwi mężczyznę. Po wysłuchaniu obu stron i po przeprowadzonej interwencji mundurowi postanowili przyjrzeć się bliżej awanturnikowi, którego zachowanie wskazywało na to, że mógł znajdować się pod wpływem alkoholu. Jak się okazało lekkomyślny 27-latek przyjechał pod blok autem, które niefortunnie zaparkował obok policyjnego radiowozu. Przeprowadzone badanie trzeźwości 27-latka wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Wschowscy mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy.

 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Edek
04.10.2021 11:00

W Polsce powinien powstać Łagr dla bezmózgów.

avatar
~.......
04.10.2021 17:47

Jeśli on już awanturował się przed przyjazdem policji to jak on mógł zaparkować koło radiowozu

avatar
~...
06.10.2021 23:12

Moim zdaniem policja się czepia

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl