TworzymyGłos Regionu

reklama

Pierwszy Turnieju FIFA22 organizowany przez Bibliotekę w Szlichtyngowej (ZDJĘCIA)

Wtorek, 22 marca 2022 o 11:44, autor: 0
Pierwszy Turnieju FIFA22 organizowany przez Bibliotekę w Szlichtyngowej (ZDJĘCIA)

Dnia 19.03.2021 w oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Szlichtyngowej odbył się pierwszy turniej FIFA 22. Brały w nim udział dwie drużyny, podzielone ze względu na wiek uczestników.

W grupie młodszej zwycięzcą został Julian N., natomiast w starszej Michał M. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Po zakończonym turnieju uczestnicy znaleźli jeszcze czas na planszówkę - „Milionerzy”. Na koniec całego spotkania, każdy zawodnik otrzymał nagrodę w postaci słodkiego upominku.

Ze względu na duże zainteresowanie turniejem, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej zwraca się z prośbą, by na bieżąco śledzić informacje ukazujące się na stronie internetowej jednostki– w planach jest więcej takich przedsięwzięć.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl