TworzymyGłos Regionu

reklama

Pierwsze wypłaty w tym tygodniu

Poniedziałek, 25 kwietnia 2016 o 12:10, autor: 0
Pierwsze wypłaty w tym tygodniu

W tym tygodniu we Wschowie, Sławie i Szlichtyngowej planowane są pierwsze wypłaty w ramach programu 500+. Warto pamiętać, że Ośrodki Pomocy Społecznej mają trzy miesiące na wydanie decyzji i wypłatę świadczeń z wyrównaniem do kwietnia.

Przez pierwsze trzy tygodnie trwania programu Rodzina 500+ do OPS we Wschowie wpłynęło blisko 1200 wniosków, do OPS w Sławie wpłynęło 700 wniosków, a do OPS w Szlichtyngowej - ponad 300 wniosków. - Należy pamiętać, że wypłata może być zrealizowana dopiero po potwierdzeniu, że wnioskodawca odebrał decyzję. Warto zatem – po otrzymaniu informacji, że taka decyzja jest już przygotowana – jak najszybciej ją odebrać, bo skróci to czas oczekiwania na pieniądze - informuje OPS we Wschowie. Jak informowała nas kierownik OPS w Szlichtyngowej Maria Mruk pierwsze wypłaty powinny mieć miejsce 25 kwietnia. We Wschowie - 28 i 29 kwietnia. Podobnie rzecz przedstawia się w Sławie. (rak)
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl