Pierwsza runda bez zwycięstwa

Poniedziałek, 17 grudnia 2012 o 17:10, autor: 5

Ostatni ligowy mecz Wschowsko Sławskiego Towarzystwa Koszykówki zakończył się tak jak poprzednie. Naszym koszykarzom nie udało się wywalczyć zwycięstwa. W Kłodzku przegrali z miejscowym Doralem Nysa 87:64.

Od samego początku meczu na parkiecie lepiej radzili sobie gospodarze, którzy dość pewnie zwyciężyli pierwsze 3 kwarty (25:13, 29:18 i 18:15). Gra wyrównała się dopiero w ostatniej kwarcie, którą nasi koszykarze zwyciężyli 18:15. Święta WSTK spędzi więc na ostatniej pozycji w tabeli. Punkty dla naszej drużyny zdobywali: Paweł Jaworski 15, Wojciech Rzeszowski 14, Marcin Rzeszowski 13, Adam Chodkiewicz 7, Jakub Chałupka 6, Mariusz Zgrzebnicki 3, Przemysław Matuszewski, Jędrzej Kowalski i Karol Tyborowski po 2. 2 runda już w Nowym Roku, zacznie się od wyjazdowego meczu z Mickiewiczem Katowice (6 stycznia). We Wschowie nasi koszykarze zagrają 12 stycznia z Sudetami Jelenia Góra.