TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Papa Rolowana Dachówka ICOPAL 3D i jej zastosowanie

Środa, 12 kwietnia 2017 o 15:46, autor: 0
Papa Rolowana Dachówka ICOPAL 3D i jej zastosowanie

Pokrycia dachu takie jak tradycyjne papy, blachy czy płyty eternitowe spełniają swoje zadania, nie są jednak najlepszym wyborem, jeśli chodzi o wygląd wykończonej nimi powierzchni. Nawet pokrycie z gontów bitumicznych stosunkowo szybko traci na atrakcyjności wizualnej. Przez długie lata zatem utarł się pogląd, że wspomniane techniki krycia dachu są tanie, szczelne i proste w zastosowaniu, a na więcej wcale nie trzeba już liczyć.

Nowy produkt grupy ICOPAL, Rolowana Dachówka 3D (RDI 3D) to najlepszy dowód, że pokrycie tanie i łatwe montażu nie musi koniecznie pozostawać szare lub czarne. Dlatego kiedy nadejdzie kolejny czas remontu dachu i wymiany pokrycia, warto pomyśleć o przyciągającym oko deseniu RDI 3D. Produkt już od początku sprzedaży w 2013 roku cieszy się dużą popularnością, a każdy klient i inwestor może wybierać spośród dwóch odmian RDI 3D, typu Dekarz oraz Działkowiec oraz wielu dostępnych wzorów rysunkowych (między innymi mamy do wyboru dachówki klasyczne, rzymskie oraz karpiówki oraz różne barwy posypki). Obie opcje nieznacznie różnią się specyfikacjami, jednak to ich wygląd zewnętrzny wiernie naśladujący pokrycie dachówkowe stanowi ich główny atut. Dzięki tak ciekawemu pomysłowi na estetykę nowej papy ICOPAL pozostaje doskonałą alternatywą dla wszystkich tych, którym znudził się nieatrakcyjny wygląd tradycyjnych pokryć.

 

RDI 3D skierowana jest zatem do wszystkich właścicieli budynków z dachem skośnym o płaskiej powierzchni. Rozwiązanie sprawdzonej marki ICOPAL cechuje skuteczne połączenie szczelności, lekkości i trwałości, jakie daje papa z harmonią estetyczną właściwą dachówce ceramicznej. Odmalowane posypką mineralną światłocienie tworzą niesamowitą iluzję pokrycia trójwymiarowego z adekwatnymi do różnych rodzajów dachówki przestrzennymi wzorami.

Wytwórca Rolowanej Dachówki udziela ponadto aż dziesięcioletniej gwarancji jakości obejmującej szczelność i wytrzymałość pokrycia. Tak długi okres gwarancyjny jest możliwy dzięki użytym w produkcji unikalnym materiałom izolującym oraz specjalnym powłokom ochronnym.

Budowa i zalety w 3D

Całkowitego efektu estetycznego pokrycia Rolowaną Dachówką nie są w stanie oddać zdjęcia produktu, także fotografie samych realizacji często nie przedstawiają pełni magicznej iluzji, której poddaje nas artykuł.

Głównym tworzywem, z którego składa się RDI 3D jest asfalt modyfikowany kauczukiem SBS. Ten innowacyjny surowiec zapewnia pokryciu dużą odporność na promieniowanie słoneczne (UV) i ogień (klasyfikacja Broof t1), a także sprawia, że nawet w niskich temperaturach materiał zachowa odpowiednią dozę elastyczności. Rezultatem takiej budowy okres użyteczności produktu może wynosić nawet powyżej trzech dekad. Całość rulonu papy jest oparta na osnowie z welonu szklanego, dzięki czemu Rolowana Dachówka pracuje zgodnie z drewnianą połacią dachu i zapobiega tworzeniu się fałd nawet przy bardzo stromych dachach (produkt można układać nawet przy nachyleniu rzędu 85 stopni).

 

Ponadto, aby pokryć dach Rolowaną Dachówką 3D wcale nie musisz zrywać starego pokrycia, dzięki czemu oszczędzasz czas i siły. Także koszty remontu dachu przy użyciu produktu są dużo niższe, niż w wypadku gontów lub blachodachówki.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl