TworzymyGłos Regionu

reklama

OSP Siedlnica najlepsza w powiecie. Turniej o Puchar Zarządu Głównego ZOSP RP (ZDJĘCIA)

Sobota, 17 lutego 2024 o 16:04, aktualizacja Środa, 21 lutego 2024 o 08:50, autor: 1
OSP Siedlnica najlepsza w powiecie. Turniej o Puchar Zarządu Głównego ZOSP RP (ZDJĘCIA)

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr. 3 we Wschowie odbyły się emocjonujące eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. W rywalizacji wzięło udział 6 ekip reprezentujących jednostki OSP z terenu powiatu wschowskiego. Wydarzenie to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również okazja do integracji i promowania aktywności wśród strażaków ochotników.

Zwyciężyli druhowie z Siedlnicy

Liderem rozgrywek okazali się strażacy ochotnicy z Siedlnicy. Na drugim miejscu podium uplasowali się reprezentanci Osowej Sieni, a na trzecim druhowie ze Wschowy. Kolejne miejsca należały do OSP Śmieszkowo, OSP Szlichtyngowa oraz OSP Stare Strącze.

Szymański i Kurniczak wyróżnieni

Puchary ufundowane przez Starostę Wschowskiego Andrzeja Bielawskiego powędrowały nie tylko do najlepszych drużyn. Statuetki za osiągnięcia otrzymali również zawodnicy. Michał Szymański został uhonorowany tytułem najlepszego strzelca turnieju, a Przemysław Kurniczak wybrano najlepszym bramkarzem.

Podziękowania od Starosty Wschowskiego Andrzeja Bielawskiego

Starosta Wschowski Andrzej Bielawski nie krył zadowolenia z przebiegu turnieju. W swoim przemówieniu podziękował organizatorom, Powiatowemu Związkowi OSP oraz funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej za wsparcie i zaangażowanie. "Dziękuję przede wszystkim wam, uczestnikom turnieju, że przyjęliście zaproszenie. Zwycięzcom gratuluję, wierzymy, że na wojewódzkim etapie eliminacji będziecie powiat wschowski godnie reprezentować" - mówił włodarz, 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Uwaga, uwaga, uwaga .....
18.02.2024 20:04

Jestem ....... !

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl