TworzymyGłos Regionu

reklama

OSP Gola z nowym sprzętem ratowniczym

Środa, 20 grudnia 2023 o 16:37, aktualizacja Wtorek, 26 grudnia 2023 o 20:20, autor: 1
OSP Gola z nowym sprzętem ratowniczym

Strażacy z OSP Gola nie próżnują! Dzięki umowie dotacji podpisanej przez Prezesa jednostki OSP Gola, dh Zenona Chrząstowskiego i Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze, Pana Mariusza Herbuta, jednostka wzbogaciła się o nowoczesny sprzęt.

Artykuł przy współpracy z magazynem internetowym venus-and-mars.com

Nowy sprzęt, nowe możliwości!

Z pozyskanych środków, a mowa tu o kwocie 70.000 zł, OSP Gola zakupiła zestaw hydrauliczny do ratownictwa technicznego marki LUCAS. To poważny krok naprzód w kwestii poprawy bezpieczeństwa publicznego.

„Składamy serdeczne gratulacje strażakom z OSP Gola pozyskania kolejnych dofinansowań ze środków zewnętrznych na swoją działalność. Bardzo się cieszymy, że systematycznie starają się podnieść gotowość operacyjną jednostki, bardzo dziękujemy za zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców naszej Gminy” - podkreślają włodarze gminy Szlichtyngowa.

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~"Świąteczna Paczka"
20.12.2023 17:26

I proszę, tak bez "tekturki czekowej" można dać ?:):():):). To prawie jak ta "Świąteczna Paczka" dla OSP :):():)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl