TworzymyGłos Regionu

reklama

Osowa Sień. Koncert zespołu Grupa B(l)acha (ZAPOWIEDŹ)

Środa, 21 czerwca 2023 o 11:14, aktualizacja Środa, 21 czerwca 2023 o 12:25, autor: 0
Osowa Sień. Koncert zespołu Grupa B(l)acha (ZAPOWIEDŹ)

W ramach projektu „Muzyczna Wschowa” cz.2, Stowarzyszenie Muzyczne Bis ma zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników do muzykalnej uczty podczas niezwykłego koncertu zespołu Kwintet z Przebojami - Grupa B(l)acha. To wyjątkowe wydarzenie, dofinansowane ze środków Burmistrza MiG Wschowa, odbędzie się 25 czerwca 2023 roku o godzinie 16:00 w sali wiejskiej w Osowej Sieni. To okazja, której nie możesz przegapić!

Wstęp wolny. Stowarzyszenie Bis zaprasza wszystkich

Organizatorzy postanowili, że wstęp na koncert jest całkowicie darmowy. Chcą stworzyć wyjątkową atmosferę i umożliwić jak największej liczbie osób uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu. Niezależnie od wieku czy preferencji muzycznych, każdy jest mile widziany. Przyjdź z rodziną, przyjaciółmi lub sam. Spędź niedzielne popołudnie w magicznym otoczeniu dźwięków i dobrej muzyki.

Kwintet z Przebojami - Grupa B(l)acha

W jego skład Kwintetu z Przebojami - Grupa B(l)acha wchodzą muzycy związani z Orkiestrą Maestoso. Remigiusz Kuropka i Arkadiusz Nogalski na trąbkach, Aleksander Fogt i Dawid Gałka na puzonach, Hubert Humerski na tubie oraz Arkadiusz Anioła na perkusji.

Źródło/foto: Grupa Blacha

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl