TworzymyGłos Regionu

reklama

Osowa Sień. Dożynki rozpoczęli korowodem na wesoło (FOTO)

Sobota, 12 sierpnia 2023 o 16:09, autor: 3
Osowa Sień. Dożynki rozpoczęli korowodem na wesoło (FOTO)

Tradycyjnie już mieszkańcy Osowej Sieni zainaugurowali Święto Plonów na swój sposób. Korowód „na wesoło” przeszedł ulicami miejscowości, dając początek uroczystościom, które potrwają do późnych godzin nocnych.

Ceremonia w kościele

Święto rozpoczęło się mszą św. w miejscowej parafii. W intencji rolników odprawiono ceremonię religijną, dziękując za tegoroczne zbiory i prosząc o błogosławieństwo na kolejny sezon.

Zabawa przy sali wiejskiej

W godzinach od 18:00 do 20:00 przy sali wiejskiej będą organizowane animacje. W tym czasie rozpocznie się również zabawa taneczna, którą poprowadzi DJ Kacper. Ta część imprezy z pewnością przyciągnie tłumy mieszkańców Osowej Sieni oraz okolicznych miejscowości. Można spodziewać się, że zabawa potrwa do późnych godzin nocnych, a uczestnicy będą mieli okazję bawić się przy ulubionych hitach.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Danka
12.08.2023 18:09

Dożynki to święto Rolników...

avatar
~Dana<>(Danka)
13.08.2023 06:46

Może i na waszej wsi było to jak powiadasz święto "Rolników", ale w innych przestrzeniach najwyraźniej tego typu święto promują działacze partii - to jak z tym pseudo piknikiem, a la wojskowym w Szlichtyngowej zobaczyliśmy, li i tylko działaczy lokalnej partii pisu na czele z ich promującym się emerytem !!!!. To ma być ta ich akcja piknikowa plus w tegorocznej kampanii wyborczej !!!1

avatar
~Agnieszka
12.08.2023 20:51

Super

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl