Orzeł przegrał z Mieszkiem

Poniedziałek, 08 września 2014 o 10:51, autor: 0

Sobota, 6 września nie okazał się dobrym dniem dla piłkarzy MKS Orła Szlichtyngowa. W meczu z Mieszkiem Konotop odnieśli dotkliwa porażkę, przegrywając 7:3.

Bramki dla Szlichtyngowy zdobyli w 65 minucie Krystian Illmak, w 80' Patryk Kuczkowiak i w 87' Łukasz Jóźwiak. W pierwszej połowie zastosowaliśmy nową linię obrony, eksperymentalną - mówił Marcin Dederek, trener Orła Szlichtyngowa, i niestety nie udało się wygrać. Zdaniem trenera druga połowa meczu była bardziej udana, gdyż zastosowano zmiany w obronie. W najbliższą niedzielę, 14 września, o godzinie 17:00 Orzeł Szlichtyngowa zmierzy się na własnym boisku z Modrzewiem Modrzycą i miejmy nadzieję, że tym razem Szlichtyngowianie odniosą sukces. (JOc)