TworzymyGłos Regionu

reklama

Orkiestra Maestoso zagrała dla pełnej sali: Koncert Noworoczny we Wschowie (VIDEO)

Wtorek, 17 stycznia 2023 o 00:53, aktualizacja Środa, 18 stycznia 2023 o 01:05, autor: 1
Orkiestra Maestoso zagrała dla pełnej sali: Koncert Noworoczny we Wschowie (VIDEO)

W sobotni wieczór, 14 stycznia, w sali widowiskowej przy ul. Niepodległości 1 we Wschowie odbył się Koncert Noworoczny z udziałem Orkiestry Maestoso. Na to wyjątkowe muzyczne wydarzenia w sali widowiskowej CKiR zaprosił dyrektor Piotr Kokorniak.

Orkiestra Maestoso, składająca się z utalentowanych młodych muzyków, przygotowała specjalnie wyselekcjonowany repertuar, który zachwycił publiczność. Koncert był doskonałą okazją, aby rozpocząć nowy rok od kulturalnej uczty dla ducha i uszu.

Publiczność była pod wrażeniem zagranych utworów, takich jak "Tryumfy Króla Niebieskiego", "Feliz Navidad" czy "Santa Tell Me". Koncert uświetniły solówki zagrane przez Dominika Bońca, Arkadiusza Nogalskiego, Weronikę Kłosowską, Dawida Gałkę, Stanisława Nieściora, Arkadiusza Aniołę oraz Aleksandra Fogta.

Podczas koncertu zabrzmiały także utwory "Children of Sanchez", "Dywizjon 303", "Caravan" i "Can Can". Widownia wybuchała aplauzem przy każdym kolejnym utworze, nie obyło się również bez owacji na stojąco, które były najlepszym dowodem na wysoki poziom muzyczny koncertu.

Wstęp na koncert był wolny, dzięki czemu każdy miał okazję usłyszeć Orkiestrę Maestoso w noworocznym repertuarze i rozpocząć nowy rok od kulturalnego akcentu. Wydarzenie zakończyło się wzruszającym wykonaniem "Radetzky march". To było niesamowite wydarzenie muzyczne we Wschowie, które na długo pozostanie w pamięci publiczności.

Źródło/foto: CKiR we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~capella
17.01.2023 15:27

Wspaniały koncert !!!! Młodzi ludzie osiągają coraz wyzszy poziom, ambitny repertuar , wypracowane solowki , gratulacje dla dyrygenta orkiestry. Życzę samych sukcesów.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl