TworzymyGłos Regionu

reklama

Orkiestra Maestoso podbija internet! „Ponad 205 tys. wyświetleń w 24h”

Piątek, 22 grudnia 2023 o 14:13, aktualizacja Piątek, 22 grudnia 2023 o 14:40, autor: 2
Orkiestra Maestoso podbija internet! „Ponad 205 tys. wyświetleń w 24h”

Orkiestra Maestoso ze Wschowy stała się niemałą sensacją w Internecie, osiągając ponad 205 tysięcy wyświetleń w ciągu zaledwie 24 godzin dzięki instagramowemu nagraniu utworu „Magiczny Czas” influencerki Andziaks. Ten nieoczekiwany sukces rozpoczął się po tym, jak nagranie z prób do Koncertu Świątecznego we Wschowie zaczęło krążyć w sieci.

Nagranie udostępnili Andziaks i Luka

Dyrygent orkiestry, Remigiusz Kuropka, wyraził swoje zdziwienie i radość z tak pozytywnego przyjęcia: „Decydując się na zagranie utworu „Magiczny Czas” na naszym Koncercie Świątecznym nie spodziewaliśmy się, że nagrania z naszych prób oraz samego koncertu udostępni jedna z popularniejszych par polskiego YouTube!”

Maestoso we „vlogmasie”

Nagranie z pierwszej próby znalazło swoje miejsce w szóstym „vlogmasie” na kanale Luki, który zgromadził już ponad 300 tysiącami wyświetleń. Film z próby generalnej zyskał jeszcze większe zainteresowanie, gdy został udostępniony przez Lukę (690 tys. obserwatorów) oraz Andziaks (1 mln obserwatorów) na ich instagramowych relacjach. Wzmożona aktywność zaowocowała tym, że film z koncertu wrzucony na relację na Instagramie przez Lukę przyciągnął uwagę ponad 205 tysięcy osób w ciągu zaledwie jednego dnia.

Koncert Świąteczny we Wschowie

Utwór „Magiczny Czas” został zagrany przez Maestoso 16 grudnia 2023 r. w Centrum Kultury i Rekreacji (CKiR) we Wschowie podczas Koncertu Świątecznego. Piosenkę influencerki zaśpiewała Martyna Krzyżkowiak.  Podczas koncertu publiczność mogła usłyszeć także inną solistkę, Hannę Kuzimowicz oraz uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej ze Wschowy.

Źródło:Maestoso, Luka (youtube)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Ela
22.12.2023 16:43

Brawo dla Orkiestry i jej super dyrygenta Remigiusza Kuropki

avatar
~Ola
22.12.2023 22:35

Gratulacje dla solistek. Orkiestra rewelacja, swoimi utworami przenieśli nas w magiczny czas świąteczny. Brawo

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl