TworzymyGłos Regionu

reklama

„Operetka, Miłosny Zawrót Głowy” w CKiR z okazji Dnia Kobiet (FOTO)

Niedziela, 12 marca 2023 o 17:29, aktualizacja Niedziela, 12 marca 2023 o 17:49, autor: 2
„Operetka, Miłosny Zawrót Głowy” w CKiR z okazji Dnia Kobiet (FOTO)

W sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie odbył się koncert grupy artystycznej OneOn z okazji Dnia Kobiet, zatytułowany "Operetka, Miłosny Zawrót Głowy".

Publiczność usłyszała wiele wspaniałych utworów w rytmie m.in. wiedeńskiego walca i węgierskiego czardasza. Nie obyło się bez pięknych kreacji, humoru oraz kabaretowych dialogów i scenek. Każda z pań została obdarowana tulipanem.

Muzycy skupili się na barwnych relacjach damsko-męskich, prezentując publiczności różne wątki i historie z życia codziennego. Każdy utwór miał swoją wyjątkową historię i treść, która nawiązywała do tematu miłości i emocji. Panie, które zdominowały tego dnia widownię, usłyszały wiele znanych i uwielbianych szlagierów operetki i musicalu, takich jak „Kiedy skrzypki Grają” F. Lehar, „Kto wiedeńską ma krew” J. Strauss czy „Cyganie Ty skradłeś serce moje” A. Egen, F. Grothe.

Wykonawcami były piękne One: Dorota Ritz - sopran, Anna Pastor - mezzosopran, charyzmatyczny On: Paweł Wisnar - tenor, oraz wirtuoz klawiatury: Piotr Żukowski - piano.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Bieda
12.03.2023 20:52

50 zł za bilet to dla mnie i wielu znajomych za drogo. Inne gminy w dzień kobiet zaprosiły na darmowe występy

avatar
~ROŻA
13.03.2023 09:02

SUPER KONCERT

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl