TworzymyGłos Regionu

Oliwia ma duszę anioła

Wtorek, 05 lutego 2019 o 09:32, aktualizacja Wtorek, 05 lutego 2019 o 12:57, autor: 0 2256
Oliwia ma duszę anioła

Bardzo miło nam poinformować, że na oddziale ginekologiczno-położniczym wschowskiego Nowego Szpitala na świat przyszła Oliwia.

Czas narodzin dziecka to dla rodziców i całej najbliższej rodziny bardzo ważny moment, dlatego cieszymy się za każdym razem kiedy możemy państwu przekazać informacje o nowych mieszkańcach naszego powiatu. Tym razem możemy powitać Oliwię K., zaglądając przy okazji kim są kobiety o tym imieniu.

Oliwia jest kobietą spokojną i opanowaną. Z powodzeniem wykorzystuje wszelkie swe zalety w życiu i często osiąga zamierzony cel. Porażki przyjmuje ze spokojem, z każdej wyciągając stosowną naukę. Jest do tego osobą towarzyską, która z łatwością nawiązuje nowe znajomości. To bardzo sympatyczna i życzliwa kobieta. Ponadto niezwykle wyrozumiała. Nie ma w zwyczaju wdawać się w konflikty i nie prowadzi z nikim wojny podjazdowej. Przy niej z łatwością można odzyskać równowagę psychiczną i duchową. Oliwia ceni sobie rodzinne tradycje i rytuały, dba o domowe ognisko i chętnie przyjmuje gości. Ma duszę anioła, a życie z nią przebiega spokojnie. Potrafi walczyć o swoje, ale woli rozwiązania kompromisowe.

Tych wielu odnajdywanych kompromisów życzymy zarówno Oliwii jak i jej rodzicom, dodając do tego duża zdrowia i ciepła w te mroźne dni. Serdecznie gratulujemy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl