TworzymyGłos Regionu

reklama

Oldboje w akcji! Zacięte zmagania o Puchar Burmistrza Sławy (FOTO)

Niedziela, 06 sierpnia 2023 o 18:08, autor: 0
Oldboje w akcji! Zacięte zmagania o Puchar Burmistrza Sławy (FOTO)

W ramach Dni Sławy - Lato bez Granic 2023, na Stadionie Miejskim im. Zbigniewa Gołembskiego w Sławie rozegrano zacięte rozgrywki. Tym razem rywalizację toczyli Oldboje 40+, a stawką była prestiżowa nagroda - Puchar Burmistrza Sławy.

Turniej zorganizowany przez Spartę Sławę

Turniej został zorganizowany przez Spartę Sława przy wsparciu Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Widzowie na stadionie mogli śledzić zmagania czterech drużyn: Atletic Team Głogów, Oldboys Sława, Oldboje Dębu Przybyszów oraz reprezentacji z Luckau - miasta partnerskiego Sławy.

Każdy z każdym mimo deszczu

Przy padającym deszczu, turniej został rozegrany na zasadzie każdy z każdym, co gwarantowało emocje do ostatniej minuty. Zacięta walka, mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych, trwała do końca.

Triumfatorzy i gest szlachetności

Ostatecznym zwycięzcą okazała się drużyna Oldboys Sława. To im Cezary Sadrakuła, Burmistrz Sławy, wręczył pamiątkowy puchar. Jednocześnie złożył zwycięzcom gratulacje i wyraził nadzieję na dalsze, sportowe sukcesy mimo wieku. W geście szlachetnej rywalizacji, zawodnicy przekazali puchar najmłodszemu uczestnikowi turnieju - Hectorowi z Luckau.

Akcent charytatywny

Ważnym elementem turnieju był również aspekt charytatywny. W czasie zawodów zbierano środki na Nikusia, małego mieszkańca Sławy, który potrzebuje pieniędzy na operację. Dla wszystkich, którzy chcieliby wspomóc tę zbiórkę, możliwe jest wpłacanie środków na portalu zrzutka.pl.


Źródło: Slawa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl