TworzymyGłos Regionu

reklama

Odszedł druh Janusz Belka. OSP Sława: „Smutny czas dla Braci Strażackiej”

Sobota, 16 września 2023 o 14:18, autor: 0
Odszedł druh Janusz Belka. OSP Sława: „Smutny czas dla Braci Strażackiej”

Dla Braci Strażackiej OSP Sława to trudne dni. Po niedawnym odejściu druha Edmunda Barona, dzisiaj przekazano smutną informację o śmierci druha Janusza Belki.

"Druh Janusz odszedł od nas"

Brać strażacka OSP Sława w oficjalnym oświadczeniu napisała: „W chwili obecnej jako Jednostka przeżywamy bardzo trudny czas smutnych informacji, a dzisiaj odszedł kolejny z Nas. Druh Janusz wraz z Druhem Edmundem tworzył tandem Sławskiej Strażnicy. Trudno jest cokolwiek pisać w sytuacji tak smutnych informacji, serce się kraja, głos łamie. Dwóch czołowych Strażaków, budujących i tworzących OSP Sława."

Służba i poświęcenie

Pan Janusz, dla najbliższych znany jako Jachu, przez lata pełnił służbę w OSP Sława. Był nie tylko strażakiem, ale także kierowcą i wybitnym mechanikiem. Jego umiejętności dawały poczucie bezpieczeństwa kolegom strażakom podczas dojazdów do zdarzeń. Jako kierowca był znany z opanowania i spokoju, co w tej profesji jest nieocenione.

"Pamięć o Tobie pozostanie"

Brać strażacka kończy swoje oświadczenie słowami Alberta Einsteina: "Tylko życie poświęcone innym, warte jest przeżycia". Dodają: "Pamięć o Tobie pozostanie już na zawsze w Naszych Sercach!”

Źródło/foto: OSP Sława

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl