TworzymyGłos Regionu

reklama

Odpowie za kradzież prostownika do wózka inwalidzkiego

Piątek, 01 lipca 2022 o 09:38, autor: 0
Odpowie za kradzież prostownika do wózka inwalidzkiego

Policjanci ze wschowskiej komendy namierzyli sprawcę kradzieży prostownika do wózka inwalidzkiego. 60 latek zabrał go z jednej z posesji w gminie Wschowa. Funkcjonariusze odzyskali prostownik, który mężczyzna zdążył sprzedać. Mieszkaniec gminy Wschowa usłyszał już zarzutu kradzieży.

W środę w godzinach rannych, dyżurny Komendy Powiatowej Policji we Wschowie otrzymał zgłoszenie o kradzieży prostownika do wózka inwalidzkiego, która miała miejsca dnia wcześniejszego. Policjanci będący na miejscu ustalili, że prostownik niezbędny jest starszemu niepełnosprawnemu mężczyźnie do funkcjonowania w codziennym życiu. Szybkie działanie wschowskich mundurowych doprowadziło do zatrzymania 60 latka. Odzyskano również prostownik pomimo, że mężczyzna zdążył go sprzedać. Mieszkaniec gminy Wschowa usłyszał już zarzut kradzieży, do którego się przyznał.

mł. asp. Wioleta Dąbska

KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl