TworzymyGłos Regionu

Odpowie za kradzież rozbójniczą

Środa, 27 lipca 2022 o 15:12, aktualizacja Środa, 27 lipca 2022 o 15:15, autor: 0 1273
Odpowie za kradzież rozbójniczą

Sławscy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który w ubiegłym tygodniu chcąc wynieść w plecaku sprzęt należący do jednego ze sławskich marketów użył siły wobec pracownika ochrony. Mężczyźnie nie udało się opuścić sklepu. Skradzione przedmioty wróciły nieuszkodzone na swoje miejsce. 28-latek trafił do policyjnego aresztu. Sławscy kryminalni w bagażniku auta, którym przyjechał zabezpieczyli przedmioty mogące pochodzić z innych kradzieży sklepowych.

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu (21 lipca). Dyżurny wschowskiej Policji otrzymał informację o ujęciu przez pracowników ochrony w jednym ze sławskich marketów młodego mężczyzny. Z relacji zgłaszających wynikało, że mężczyzna chciał opuścić market wynosząc w plecaku skradzione przedmioty. Szybka reakcja pracowników ochrony pozwoliła na jego skuteczne ujęcie. 28-latek nie dając za wygnaną użył przemocy i siły fizycznej wobec ochroniarza. W plecaku spakowane miał prostowniki i lampy ledowe.

28-latek trafił do policyjnego aresztu. W trakcie wykonywania czynności sławscy policjanci zabezpieczyli w bagażniku auta, którym przyjechał na parking marketu przedmioty mogące pochodzić z kradzieży w innych punktach.

28-latek kilka dni wcześniej zatrzymany był przez sulechowskich policjantów jako sprawca kradzieży sklepowej.

 

nadkomisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl