TworzymyGłos Regionu

Oddano już chodnik do Lubogoszczy

Piątek, 13 lipca 2012 o 14:18, autor: 3 1388
Oddano już chodnik do Lubogoszczy

Oddany został chodnik z Lubogoszczy do Sławy, który wiedzie wzdłuż drogi wojewódzkiej m.in. na plażę główną Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Jest to spore udogodnienia dla mieszkańców i wypoczywających w Sławie i Lubogoszczy turystów.

- To jest zadanie Zarządu Dróg Wojewódzkich – mówi burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła – Jak przystało jednak na dobrych partnerów podzieliliśmy się finansowaniem tej inwestycji i gmina poniosła połowę kosztów. Brak chodnika w tym miejscu stwarzał duże niebezpieczeństwo dla mieszkańców Lubogoszczy i turystów wypoczywających w tej miejscowości oraz w ośrodkach między Sławą a Lubogoszczą. Dochodziło tam do potrąceń oraz nieporozumień między pieszymi i kierowcami. - To nie koniec inwestycji. W przyszłym roku powstanie chodnik w samej Lubogoszczy – zapowiada burmistrz.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Sowa
13.07.2012 22:44

Panie Grabka ucz się Pan gospodarowania od burmistrza Sławy.

avatar
~smiech na sali
14.07.2012 10:12

a co z chodnikiem do jednego z największych zakładów mięsnych we wróblewie czyżby tam ludzie nie chodzili, nie potrzebowali chodnika,a moze za mało podatku gmina pobiera od tej firmy?

avatar
~Do Sowa
14.07.2012 13:35

To nie ta klasa.No i uczyć się trzeba chcieć!Walka idzie o przetrwanie niestety.Ostatnio cosik nie za bardzo idzie naszym trzem-TRZEM do cholery burmistrzom.Gdzie kucharek sześć tam nie ma co do gara włożyć.Ehhh życie...No i nie wie prawica co czyni prawica/To nie pomyłka/To prawica.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl