TworzymyGłos Regionu

reklama

Oddali krew dla potrzebujących (ZDJĘCIA)

Środa, 27 kwietnia 2022 o 13:12, autor: 2
Oddali krew dla potrzebujących (ZDJĘCIA)

W środę (27 kwietnia) przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji we Wschowie stanął mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zielonej Góry. Nasze wspólne działania przy uczestnictwie mieszkańców powiatu wschowskiego zapisały się na stałe w harmonogramie corocznych policyjnych przedsięwzięć, które przyczyniają się do ratowania ludzkiego życia i zdrowia.

Krew jest bezcennym i niezastąpionym lekiem przywracającym zdrowie, ratującym życie chorych oraz ofiarom wypadków. Zapotrzebowanie na krew, jak i jej składniki cały czas rośnie. Dlatego oddawanie krwi jest tak ważnym elementem w naszym życiu.

W środę (27 kwietnia) po raz kolejny już w tym roku odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa wśród policjantów, pracowników Policji, przedstawicieli zaprzyjaźnionych służb i mieszkańców powiatu wschowskiego. Każda z przybyłych osób chętnie przyłączyła się do naszej akcji i odwiedziła zielonogórski mobilny punkt poboru krwi.

Każda z tych osób za każdym razem widzi potrzebę podzielenia się tym cennym, niezastąpionym lekiem. W środę (27 kwietnia) była to już druga w tym roku akcja zbiórki krwi. Kolejne dwie zaplanowane zostały na 28 lipca i 23 listopada.

Dziękujemy naszym stałym krwiodawcom, którzy bacznie śledzą nasz harmonogram i wspólnie z nami dzielą się swoją krwią z potrzebującymi.

 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Marcin
27.04.2022 22:48

Niektórzy to lubią pozować do zdjęć.. :/

avatar
~Maniek
02.05.2022 08:41

Ilu ludzi pracuje we Wschowskiej policji, że tak często organizują im tą pokazówką i jak to zaznaczył Pan "Marcin" uwielbiają oni tak pozować do tych zdjęć ??????. Czyli po oddaniu krwi maja wolny dzień - czy o to tu chodzi ?????. Jakoś przy każdej takiej ustawce brak osób z miasta ????? - DZIWNE , CO ????.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl