TworzymyGłos Regionu

reklama

Obejrzyj mecz młodziczek WSTK Wschowa na Mistrzostwach Polski [LIVE]

Sobota, 15 maja 2021 o 15:43, autor: 0
Obejrzyj mecz młodziczek WSTK Wschowa na Mistrzostwach Polski [LIVE]

Młodziczki WSTK Wschowa są już po pierwszym meczu rozgrywanym w ramach ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. Zespół w pierwszym starciu uległ UKS 4 Łomża 91:40. Przed zawodniczkami ze Wschowy mecze z UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg i UKS Ostrów Wielkopolski. Trzymamy kciuki!

- W ramach odprężenia przed drugim meczem turnieju odbyliśmy dziś małą wycieczkę do Dworku Lutosławskich w Drozdowie. Nasze zawodniczki mogły w tym ciekawym miejscu zapomnieć o wczorajszej porażce i poznać wiele ciekawostek przyrodniczych i historycznych - czytamy na facebookowym profilu WSTK Wschowa. Mecz WSTK Wschowa - UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg rozpocznie się o godz. 17:00.
 
 
Przed naszymi zawodniczkami mecz z drużyną z Brzegu, która podobnie jak my przegrała swoje pierwsze spotkanie. Obie drużyny mają wiele do udowodnienia, zapowiada się zacięta rywalizacja.
 
- Kibicujcie, dmuchajcie w ekrany, przesyłajcie dobrą energię a odniesiemy zwycięstwo - prosi WSTK.
  
Trzydniowy turniej ćwierćfinałowy w Łomży rozpoczął się w piątek (14 maja) i potrwa do niedzieli (16 maja). Pieniądze na daleką podróż do Łomży zebrane zostały w zbiórce, którą wsparło 31 osób na kwotę 2500 zł [LINK].
 
Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli nas podczas zbiórki internetowej. Zebrana kwota - 2500 zł - przekroczyła nasze oczekiwania - pisze klub.
 
Zapis pierwszego spotkania:
 
 
Źródło/foto: WSTK Wschowa
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl