TworzymyGłos Regionu

Obchody Dnia Kobiet w Klubach Seniora w Gminie Szlichtyngowa (FOTO)

Środa, 15 marca 2023 o 16:15, autor: 0
Obchody Dnia Kobiet w Klubach Seniora w Gminie Szlichtyngowa (FOTO)

8 marca w Klubach Seniora w Szlichtyngowej, Jędrzychowicach i Starych Drzewcach odbyły się uroczystości związane z tą ważną dla kobiet datą. Wszystko to w ramach projektu pn. "Usługi Opiekuńcze w Gminie Szlichtyngowa", który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.  

Uczestnicy projektu, czyli Seniorzy z Klubów, zostali serdecznie przywitani przez swoich gości z samorządu, którzy przybyli z życzeniami i słodkimi upominkami. W Jędrzychowicach Seniorzy mieli okazję spotkać się z Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa Jolantą Wielgus oraz radnym Krystianem Śladewskim. Z kolei w Starych Drzewcach i Szlichtyngowie życzenia złożyli Burmistrz Jolanta Wielgus wraz z Zastępcą Błażejem Rajmanem.

Wszyscy uczestnicy uroczystości spędzili miło czas w towarzystwie swoich koleżanek i kolegów z Klubu Seniora. Po wspólnym świętowaniu rozpoczęły się warsztaty, które były dobrze przygotowane i cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony Seniorów.

Obchody Dnia Kobiet w Klubach Seniora stały się już tradycją. To wspaniały czas dla Seniorów, aby się spotkać, porozmawiać i wziąć udział w różnych zajęciach, które pomagają zachować ich aktywność fizyczną i umysłową. Działania takie, jak projekt "Usługi Opiekuńcze w Gminie Szlichtyngowa", są bardzo ważne dla Seniorów i przyczyniają się do poprawy ich jakości życia.

Źródło: szlichtyngowa.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl