TworzymyGłos Regionu

O inwestycjach z Wojewodą

Czwartek, 03 listopada 2022 o 10:41, autor: 5 587
O inwestycjach z Wojewodą

W dniu 2 listopada 2022 roku Starosta Wschowski Andrzej Bielawski wraz z Burmistrzem Sławy Cezarym Sandrakułą spotkali się z Wojewodą Lubuskim Władysławem Dajczakiem.

Podczas spotkania omówiono bieżący stan realizacji inwestycji, które powstają dzięki środkom rządowym. Starosta Wschowski z Burmistrzem Sławy przedstawili również plany inwestycji, które samorządy chciałaby zrealizować w przyszłości.

(Powiat Wschowski)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~zza winkla
03.11.2022 11:20

Proszę precyzyjniej: dzięki środkom rządowym - ok, a ile w tym środków unijnych ? Może p. wojewoda D. lu starosta Wschowy B. byłby tak uprzejmy i poinformował mieszkańców ile to dzięki utracie pieniędzy z KPO województwo i powiat Wschowa nie wykona planowanych inwestycji ? Chcemy wiedzieć, chcemy za rok wybierać nowe władze więc należały panowie obeznać społeczeństwo o wszystkim ?

avatar
~Zaniepokojony
03.11.2022 13:40

A gdzie w tym czasie był burmistrz Wschowy?

avatar
~do powyżej
03.11.2022 16:55

...jak zwykle...nieobecny był....

avatar
~NORMALNOŚĆ !
04.11.2022 07:23

KOMU I CZEMU MA SŁUŻYĆ TA MEDIALNA FIKCJA ??? - CZYLI TO TAKI DALSZY CIĄG PRZEDWYBORCZEJ KAMPANII PLUS !!!!. PYTANIE : - ZA CO I ZA ILE I CZYJE PIENIĄDZE niby MAJĄ BYĆ TE INWESRYCJE ???, NAPEWNO NI ZA ICH ???. SŁUSZNIE!!!!!!, ŻE PAN BURMISTRZ WSCHOWY NIE UCZESTNICZYŁ W TEJ PSEUDE MEDIALNEJ FIKCJI !!!!!. A JAK wygląda wyborcza kampania rządzących i kto ja finansuje to widzimy to od wczoraj i dzisiaj w "niezależnych mediach" , nawiasem mówiąc gdzie idą nasze pieniądze ze Spółek Skarbu Państwa !!!!! - Szok !!!!!.??????

avatar
~"święte krowy" ?
04.11.2022 07:29

To fragment hasła przedwyborczego od 2015 roku obecnej ekipy przy władzy <> a jaki jest tego efekt to widzimy co robią ich przedstawiciele usadowieni w Polskich Spółkach Skarbu Państwa !!!!!, Czy tak ma realizacja ich przedwyborczych obietnic ????. Kto finansuje ich kandydatów na radnych, na posłów do Polskiego Sejmu i Parlamentu UE ??????+!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl