TworzymyGłos Regionu

reklama

Nowy sposób ukwiecania miasta

Poniedziałek, 23 maja 2016 o 09:12, aktualizacja Poniedziałek, 23 maja 2016 o 09:26, autor: 9
Nowy sposób ukwiecania miasta

 
Czytelnik poinformował nas o stanie rynien, znajdujących się na budynku hali sportowej CKiR. Zdaniem mieszkańca Wschowy nie wygląda to dobrze. Czy to nowy sposób ukwiecania miasta - pyta wschowianin.
   

Życzliwy, młody mieszkaniec Wschowy - jak sam o sobie mówi - przesłał do redakcji kilka zdjęć, na których widoczna jest roślinność wystająca z rynien. Rynny znajdują się na budynku hali sportowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie na ulicy Moniuszki. 

Zdaniem mieszkańca zapomniano o wyczyszczeniu rynien, które w wyniku zaniedbania mogą spaść na przechodniów pod ciężarem ziemi i roślin.

(red.)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (9)

avatar

avatar
~krzysztof
23.05.2016 09:28

poproszę również czas.Art o usunięcie brzozy rosnącej w rynnie kościoła ewangelickiego chyba że zostawiona jest dla ulubionych ptaków pani prezes.

avatar
~mieszkaniec
23.05.2016 09:35

Nie tylko stan budownictwa jest w stanie tragicznym . Gołym okiem widać jak nasze miasto powoli i sukcesywnie zamiera i zarasta brudem , rdzą i krzakami . Nasze władze nie dbają o nic tylko o własny wizerunek . Do tej pory nic nie robiono w mieście co niestety odbija się ze zdwojoną siłą . Jak można nic nie robić przez okres zasiadywania tej nowej zakłamanej i mściwej pseudo władzy . Cały wysiłek burmistrza idzie na mydlenie oczu mieszkańcom i na stworzeniu pozytywnego ich wizerunku w mediach , a w rzeczywistości nic nie robią dla miasta .

avatar
~@krzysztof
23.05.2016 10:24

Przecież to wasi pracownicy pracują w Muzeum. Wy za nich jestescie odpowiedzialni

avatar
~ppp
23.05.2016 10:25

Ciekawe czy Giezek przytnie to na 2 cm a może zdecyduje o wyczyszczeniu? O to jest pytanie? Może powołają komisje a może mają to w d....

avatar
~Do ~ppp
23.05.2016 10:56

E tam Giezek jest cienki . Zapewne powołają tych z Kożuchowa bo to praca fachowa i na wysokości .

avatar
~anonim
23.05.2016 12:12

Problem tu pokazany jest problemem całej zabudowy miasta który należy do utrzymania swojej substancji mieszkaniowej przez ratusz . Otóż przed zmianą prezesa w S.K działała sekcja napraw bieżących mienia komunalnego i jej konserwacji . Remontowali kominy , rynny i sypiące się elewacje budynków i to działało . Po zmianie prezesa która nie ma zielonego pojęcia jak działa spółka zlikwidowano ten dział a pieniądze przeznaczono na zatrudnienie swoich którzy też za bardzo nie są rozgarnięci co tam właściwie mają robić . Tak oto pieniądze szybko rozdysponowano między swoich a remonty cóż może za kilka lat jak już się rozwali i powstanie wielka afera . Takie to oszczędności i styl pracy proponuje nam mieszkańcom burmistrz który też nie bardzo wie o przeglądach i sukcesywnych i bieżących naprawach substancji miasta . Wiadomo nie od dziś że przeprowadzenie bieżącej naprawy jest o wiele tańsze niż remont gruntowny . No ale jak ktoś sobie wymyślił pozorne oszczędności które potem się nimi chełpi na papierze to tego skutki odczujemy w najbliższym czasie, ale burmistrza nie obchodzi co będzie potem , ich obchodzi co jest teraz pokazane na papierze . Ich całe działanie i wysiłek idzie na pokazywaniu ludności jacy to oni są gospodarni i zatroskani o miasto .

avatar
~Autor
23.05.2016 12:56

Zrobił konkurencję Panu Pawłowi Giezkowi - fotografowi śledczemu.

avatar
~Ja i tylko ja.
24.05.2016 13:47

Nie ,żebym był zwolennikiem obecnej władzy. , ale ta roślinność ma ze 4 lata.

avatar
~Do Autora
24.05.2016 13:57

Pan Paweł ( fotograf śledczy ) jest bezkonkurencyjny.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl