TworzymyGłos Regionu

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy doposażony (ZDJĘCIA)

Sobota, 29 stycznia 2022 o 08:56, aktualizacja Sobota, 29 stycznia 2022 o 09:00, autor: 0 1110
Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy doposażony (ZDJĘCIA)

W 2021 roku Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie dokonała zakupów w ramach zadania „Zakup sprzętu i wyposażenia na doposażenie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego GCBA 4x4 dla Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie”.

Zakup sprzętu i wyposażenia realizowany był zgodnie ze „Standardem wyposażenia samochodu ratowniczo-gaśniczego. Samochód ratowniczo-gaśniczy typoszeregu GCBA 4/24”. Łączna wartość zakupionego sprzętu i wyposażenia wyniosła 300.408,00 zł, które zostało sfinansowane ze środków:

 

  1. Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze w formie dotacji w wysokości 150.000,00 zł.
  2. Firm prywatnych i instytucji z terenu województw lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego w wysokości 150.408,00 zł

Dzięki wsparciu Pana Marka Asta – Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz Pana Andrzeja Bielawskiego – Starosty Wschowskiego udało się pozyskać środki pozabudżetowe w ramach funduszu wsparcia Państwowej Straży Pożarnej w wysokości 150.000,00 zł, za które bardzo serdecznie dziękujemy.

Serdecznie dziękujemy Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze oraz wszystkim darczyńcom: Jednostkom Samorządu Terytorialnego, Nadleśnictwom Lasów Państwowych, instytucjom i firmom prywatnym za pomoc i wsparcie w realizacji powyższego zadania. Zakupiony sprzęt i wyposażenie będzie doposażeniem dla nowego samochodu GCBA  4x4 SCANIA P370 XT z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie.

(KP PSP we Wschowie)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl