TworzymyGłos Regionu

Nowy dach sali gimnastycznej (ZDJĘCIA)

Czwartek, 10 lutego 2022 o 14:43, aktualizacja Wtorek, 10 maja 2022 o 23:07, autor: 0 1088
Nowy dach sali gimnastycznej (ZDJĘCIA)

Zakończyła się przebudowa dachu sali gimnastycznej w I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie.

Zakres wykonanych robót obejmował m.in. rozbiórkę istniejącego pokrycia dachowego, wykonanie impregnacji ogniochronnej elementów drewnianych więźby dachowej, ułożenie pokrycia z dachówki karpiówki żłobkowanej, wykonanie nowych obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych z blachy cynkowo-tytanowej, przemurowanie fragmentów kominów wentylacyjnych.

Roboty budowlane zrealizował Zakład Budownictwa Ogólnego Henryk i Jacek Kowalczykowscy S. C. Koszt prac zrealizowanych w ramach umowy z wykonawcą to 339 892,58 zł. Na to zadanie pozyskano środki z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w ramach programu Lubuska Baza Sportowa w kwocie 100 000,00 zł.

- Przebudowa dachu była konieczna ze względu na jego zły stan techniczny. Dzięki przeprowadzonym pracom poprawiły się warunki użytkowania budynku. Dziękuję Zarządowi Województwa Lubuskiego za przyznanie środków na realizację tego przedsięwzięcia – mówi Wicestarosta Wschowski Waldemar Starosta.

(Starostwo Powiatowe we Wschowie)

Realizujesz remonty? Postaw na sprawdzone zsypy do gruzu marki Geda. Sprawdź aktualną ofertę na stronie autoryzowanego dystrybutora w Polsce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl