TworzymyGłos Regionu

Noworoczna Wiedeńska Gala Operetki w Sławie (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 10 stycznia 2022 o 09:58, autor: 0 1007
Noworoczna Wiedeńska Gala Operetki w Sławie (ZDJĘCIA)

Tradycją w Sławie jest coroczny koncert z okazji rozpoczęcia nowego roku. Tym razem w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła odbyła się Noworoczna Wiedeńska Gala Operetki w wirtuozowskim wykonaniu artystów Artes Ensemble.

Zespół ten swoją muzyką przeniósł widzów w podróż po największych operach na świecie. W repertuarze nie zabrakło największych dzieł tego gatunku muzycznego, takich jak "Carmen", "Marsz Radetzkiego" czy też "Usta milczą, dusza śpiewa". Melomani, którzy zdecydowali się spędzić niedzielny wieczór w sławskiej świątyni, byli świadkami wspaniałych występów roztańczonych solistów w barwnych kostiumach, którzy zaprezentowali najsłynniejsze w świecie arie i duety miłosne oraz wiele muzycznych uniesień.

Po spektaklu Burmistrz Sławy wraz z Dyrektorem Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku wręczyli kwiaty i upominki członkom zespołu oraz podziękowali za występ. Również publiczność podsumowała galę owacją na stojąco. Korzystając z okazji Burmistrz Cezary Sadrakuła złożył obecnym Mieszkańcom życzenia noworoczne i już teraz zaprosił na kolejne wydarzenia, które będą organizowane w gminie Sława.

(slawa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl