TworzymyGłos Regionu

reklama

Nowa wschowa.pl

Czwartek, 15 września 2011 o 19:36, autor: 4
Nowa wschowa.pl

Oficjalna witryna Miasta i Gminy Wschowa od dzisiaj (15 września) jest już dostępna dla wszystkich

Około godziny 14.30 dotychczasowa strona miasta została zastąpiona nową. Nowa kadencja samorządu, to nowe oczekiwania i wyzwania - mówił na oficjalnej prezentacji witryny burmistrz Wschowy, Krzysztof Grabka - zatem nowa strona internetowa jest przykładem tego, że wsłuchujemy się w uwagi osób, które do tej pory korzystały z witryny. Od czerwca 2011 roku za końcową wersję i jej merytoryczną zawartość oraz koordynację prac odpowiadał zastępca burmistrza Miłosz Czopek. Strona zmieniła nie tylko wygląd, ale również funkcjonalność. Główna strona oferuje dostęp do bieżących wydarzeń, ale również możliwość wyboru tematycznych zakładek, takich jak turystyka, gospodarka, sport i kultura. Z każdego tego działu internauta, jeżeli zapisze się do newslettera, może na bieżąco otrzymywać bieżące wiadomości na swoją skrzynkę pocztową. Ponadto umożliwia kontakt mailowy z Burmistrzem Wschowy oraz Przewodniczącym Rady Miejskiej. Strona startowa zawiera również kalendarz, informujący o nadchodzących wydarzeniach w gminie, a także daje możliwość wysłania e-kartki. Już wkrótce materiał wideo z oficjalnej prezentacji witryny.
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~kuna
16.09.2011 10:26

dobra robota Panowie ;)

avatar
~Stefania
17.09.2011 01:29

zwykli LUDZIE CHLEBA Z TEGO PIECA NIE BEDĄ JEŚC pracy z nowej strony o Wschowie nie przybędzie :(

avatar
~kasia
19.09.2011 11:21

gdzie na stronie mozna dopisac firmę. ??? :( smutno po co komu portal jak nie słuzy ludziom

avatar
~mariusz
19.09.2011 13:43

Jak się dowiedziałem, firmy są pobrane z Ewidencji Działalności Gospodarczej wschowskiego magistratu. Można je jedynie aktualizować w zakresie adresu mail, www lub telefonu. Dodanie firmy odbywa sie poprzez wyslanie maila do administratora admin@wschowa.pl - o ile siedzibą firmy jest gmina Wschowa lub firma prowadzi we Wschowie działalność a jest wpisana do KRS-u.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl