TworzymyGłos Regionu

reklama

Nowa inwestycja w powiecie wschowskim:

Dom Pogrzebowy "DARES" Tylewice 63A

Wtorek, 07 marca 2023 o 09:49, aktualizacja Wtorek, 07 marca 2023 o 10:04, autor: 7
Nowa inwestycja w powiecie wschowskim:

W dniu 28 lutego 2023 roku właściciele FHU DARES oddali do użytku jedyny, prywatny i w pełni profesjonalny dom pogrzebowy na terenie powiatu wschowskiego. Po kilku latach ciężkiej pracy nadszedł czas na jego otwarcie.

Budynek posiada pomieszczenia niezbędne do wykonywania czynności służbowych oraz posiada też salę pożegnań do 50 osób, w której najbliższa rodzina może pożegnać osobę zmarłą. Dom spełnia wszystkie rygorystyczne wymagania i standardy czasów obecnych. Dzięki posiadaniu takiego budynku nasza pozycja na lokalnym rynku usług umacnia się jeszcze bardziej i jako firma obsługująca 3 gminy (Wschowa, Sława, Szlichtyngowa i inne) wyznaczamy profesjonalny poziom świadczenia usług pogrzebowych.

Bardzo dziękujemy osobom, których pomoc była elementem nieodzownym a przede wszystkim Nasze słowa podziękowania kierujemy do firm, które współpracowały z nami w trakcie budowy.

I wszystkim innym osobom dziękujemy z całego serca za wsparcie, wiarę w Nasze możliwości i pomimo wielu przeciwności losu, jakie spotkały nas przy tworzeniu tego obiektu nie poddaliśmy się. Obecnie jesteśmy jedną z czołowych firm świadczących usługi na miarę 21 wieku.

Z wyrazami szacunku,

Właściciele FHU DARES Bożena, Dariusz i Szymon Winiarscy

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
07.03.2023 10:45

Składanie życzeń dużych obrotów i rozwoju, firmie pogrzebowej [z wiadomych względów], brzmi troszkę dziwnie. Ale takie niestety jest życie. A wiecie Państwo Winiarscy dlaczego zdobyliście taką pozycję na niełatwym w tym zakresie, rynku? Bo u Was sprawy załatwia się przesympatycznie, te dotyczące utrzymania łysińskiego cmentarza, również. Pani Bożena taka właśnie jest. A co najważniejsze, moja opinia nie jest odosobniona! Wiem co mówię.

avatar
~Obserwator
07.03.2023 19:41

Choć branża trudna ale właściciele sympatyczni i pomocni.

avatar
~Czesiu
07.03.2023 19:56

Tam umrę

avatar
~do Czesia
08.03.2023 15:09

Kiedy, podaj datę, przyjdę ?

avatar
~Aneta
11.03.2023 07:50

Brawa za ciężką pracę! Gratuluję i życzę wielu sukcesów!

avatar
~Jurek
13.03.2023 19:39

Gratulacje z okazji otwarcia oraz wytrwałości w dążeniu do celu

avatar
~Yumi
20.03.2023 14:07

Nie od dziś wiadomo ,że firma Dares jest przodownikiem w swojej branży w naszym regionie. Choć ludzka zazdrość i zawiść nie raz próbowała im podciąć skrzydła to wytrwali i osiągnęli niebywały sukces. Dom Pogrzebowy jest kolejnym krokiem do tego by udowodnić jak profesjonalnie i rzetelnie podchodzą do swojej pracy. Firma Dares i jej pracownicy znani są z tego ,że wykonują swoje obowiązki na najwyższym poziomie, dokładnie i z pełnym zaangażowaniem. Nie zatrzymują się w miejscu , świadomie inwestują w rozwój i podnoszą poprzeczkę jakości usług ,które wykonują. Pozostaje nam tylko życzyć dalszych sukcesów

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl