TworzymyGłos Regionu

reklama

No i pobiegli! Wieś Trail w Olbrachcicach (FOTO)

Niedziela, 19 marca 2023 o 12:36, aktualizacja Niedziela, 19 marca 2023 o 12:53, autor: 1
No i pobiegli! Wieś Trail w Olbrachcicach (FOTO)

Aktywni mieszkańcy regionu już po raz drugi wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu – Wieś Trail, cyklicznej imprezie rekreacyjno-biegowej organizowanej przez Stowarzyszenie Aktywna Wschowa wraz z Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Tym razem biegacze i biegaczki mieli okazję zmierzyć się z trasą w Olbrachcicach, a wszystko to w oprawie perkusyjnego zespołu orkiestry Maestoso.

Impreza nosząca hasło "Bieg Wiosenny" przyciągnęła wielu uczestników, którzy chcieli spędzić aktywnie czas w pięknych okolicach Wschowy. Organizatorzy przygotowali dla uczestników oznakowane trasy leśne i śródpolne o długości 10 km oraz 5 km. Bieg miał charakter rekreacyjny, nie mierzono czasów ani nie przyznawano numerów startowych. Dzięki temu każdy mógł cieszyć się biegiem w swoim własnym tempie. Liczyła się dobra zabawa i aktywność fizyczna.

Dla najmłodszych uczestników biegu przygotowano specjalne atrakcje na sali wiejskiej. Po biegu każdy uczestnik mógł zjeść pyszne przekąski przygotowane przez panie z KGW Olbrachcice Razem. Impreza odbyła się w miłej i przyjaznej atmosferze. Dodatkowo, każdy z nich uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Aga
20.03.2023 23:40

super impreza!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl