W ubiegły piątek (2.03), sławscy policjanci zatrzymali trzech nieletnich, podczas włamania do przyczepy kempingowej. Włamanie tłumaczyli tym, że potrzebowali deski do umocnienia ścian w budowanym „bunkrze”
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Do zatrzymania nieletnich z Gminy Sława doszło w ubiegły piątek w godzinach popołudniowych. Po otrzymaniu zgłoszenia o włamaniu do przyczepy kempingowej w miejscowości Lubogoszcz dyżurny natychmiast skierował na miejsce policjantów, którzy zatrzymali trzech nieletnich wieku 11, 15 i 16 lat.
Jak się okazało chłopcy wyłamali drzwi, a następnie siekierą wyrąbywali znajdujące się w niej deski i płyty drewniane, niszcząc wyposażenie przyczepy. Na przesłuchaniu wyjaśnili, że potrzebowali budulec, aby umocnić ściany w budowanym nieopodal „bunkrze”. Policjanci ustalają teraz właściciela, który oceni poniesione straty. Zatrzymanych nieletnich przekazano pod opiekę rodzicom, a sprawą zajmie się teraz Sąd Rodzinny i Nieletnich we Wschowie - informuje Oficer Prasowy KPP Wschowa, podkom. Tomasz Szuda.
Komentarze 1