Nie zwalniają tempa - relacja z meczu Virtus Razem

Niedziela, 04 grudnia 2011 o 15:18, autor: 5

Kolejne podwójne zwycięstwo odniosły siatkarki Virtus-Razem Szlichtyngowa. Tym razem jednak rywalki z Gorzowa Wielkopolskiego, przynajmniej w pierwszym meczu, stawiły zacięty opór i pojedynek zakończył się dopiero w tie-breaku.

Pierwszy set tego spotkania nasze dziewczyny wygrały 25:14.- W drugim jak to często bywa w żeńskiej siatkówce, moje podopieczne stanęły w miejscu - mówi trener Damian Przybecki - Nie było przyjęcia, nie było dobrego rozegrania, popsuliśmy 7 zagrywek. W rezultacie ten set zakończył się wynikiem 25:22 dla zespołu GSZS Gorzów Wielkopolski. Mecz musiał więc rozstrzygnąć się w tie-breaku. Siatkarki ze Szlichtyngowej zmobilizowały się i wygrały ten set do 7. To był na pewno najciekawszy mecz jaki przyszło rozegrać drużynie Virtus-Razem w Lubuskiej Lidze Młodziczek. Nie obeszło się bez kontuzji. Jedna zawodniczka z Gorzowa obiła sobie plecy przy upadku, inna wybiła palce. Drugi pojedynek był spokojniejszy. Pierwszy set dziewczyny wygrały 25:12. - W drugim było trochę nerwowo, bo gorzowianki podgoniły nas na 24:22. Poprosiłem wtedy o czas. Leworęczna serwująca z drużyny GSZS już chyba nie wytrzymała presji i uderzyła w siatkę -  relacjonuje Przybecki. Najlepiej zagrywającą zawodniczką Virtus Razem była Ania Moskalewicz, najwięcej punktów zdobyła Daria Lachowska.   [gallery link="file"]