TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Nie masz strony internetowej? Nie pójdziemy razem na kawę

Poniedziałek, 20 marca 2017 o 13:54, aktualizacja Poniedziałek, 20 marca 2017 o 13:52, autor: 0
Nie masz strony internetowej? Nie pójdziemy razem na kawę

Może pomyślisz, że to przesada? Prawda jest jednak taka, że coraz częściej brak strony internetowej utrudnia dostęp do informacji o Tobie i Twojej firmie. Dla ludzi ważny jest szybki i bezproblemowy dostęp do tego, co oferujesz i co jest Twoją mocną stroną. Jesteś dumny z tego co robisz? Pokaż innym, że jesteś fachowcem w swojej dziedzinie.

Co mi zrobisz jak mnie znajdziesz?

Niejednokrotnie twój potencjalny Klient szuka oferty lokalnej firmy. Znajduje jednak ofertę w Szczecinie lub Krakowie. Czyja to wina? Zrób eksperyment i w wyszukiwarce wpisz swoją branżę lub nazwę usługi, którą wykonujesz. Czy informacja o Tobie się pojawia? Czy można do Ciebie trafić?

Ty sam najlepiej wiesz, w jaki sposób zaprezentować własną działalność. Potrzebujesz tylko dobrego narzędzia. Masz świadomość, że papierowa wizytówka to dzisiaj za mało? Pora podjąć decyzje i zbudować stronę Internetową.

Tak naprawdę potrzeba niewiele.  Numer telefonu, godziny, w których pracujesz oraz usługi i produkty, które możesz zaoferować. Plus kilka zdjęć tego, co już udało Ci się zrobić i adres Twojej firmy. To są najczęściej poszukiwane informacje w internecie, które warto zamieścić na swojej stronie.

Masz już pomysł, ale co dalej?

Wystarczy, że odwiedzisz nas na ulicy Głogowskiej 1 we Wschowie w firmie PROTEKST Komputer. Przy dobrej kawie określimy cele marketingowe i dobierzemy odpowiednie narzędzia. Strona Internetowa będzie jednym z nich. Nie idź do szwagra, który zrobi to taniej. Przyjdź do nas.

Aby kampania reklamowa była skuteczna musi być wsparta innymi kanałami. Jednym z nich jest profil na facebooku. Warto byś zaistniał w lokalnej gazecie i na portalu a nawet w Internetowej bazie lokalnych firm. Strona Internetowa to tylko jeden element, o który powinniśmy zadbać. Niewątpliwie pierwszy i najważniejszy. Doradzimy najlepsze rozwiązania. Podzielimy się wiedzą, abyś mógł sam profesjonalnie dbać o swój wizerunek w sieci.

Szkoda czasu na eksperymenty. Przyjdź, wypij z nami dobrą kawę i poznaj szczegóły. To nic nie kosztuje. Możesz przynieść ciasteczka. Przydadzą się na stronie internetowej.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl