Doceniając znaczenie głośnego czytania, 23 października w naszej szkole odbyło się spotkanie "Poczytajmy o Polsce", na którym dzieci - rodzicom a rodzice - dzieciom głośno czytali legendy polskie i teksty o odzyskaniu przez Polskę niepodległości.
Między czytaniami czas umilały utwory patriotyczne grane na skrzypcach. Spotkanie zorganizowała biblioteka szkolna w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, łącząc dwie okazje: Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych i setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Wszystkim, którzy przybyli i włączyli się w organizację - dziękujemy!
(tekst/foto: SP3)
Dla Ciebie
/home/portal/domains/zw.pl/public_html/build/theme/zw/footer.php on line 135Pogoda
Kontakt
Nekrologi
Komentarze 1