TworzymyGłos Regionu

Życzenia noworoczne starosty powiatu wschowskiego

Wtorek, 01 stycznia 2019 o 10:01, aktualizacja Piątek, 04 stycznia 2019 o 12:49, autor: 19 1261
Życzenia noworoczne starosty powiatu wschowskiego

Dzisiaj pierwszy stycznia, rozpoczyna się nowy, 2019, rok. Z tej okazji życzenia wszystkim mieszkańcom powiatu wschowskiego składa starosta wschowski Andrzej Bielawski.

REKLAMA

Komentarze (19)

avatar
~woltanika
01.01.2019 19:07

Pan starosta powinien trochę zacząć się przyzwyczajać do krawata bo to nie jest Szlichtyngowa!

avatar
~amperonika
01.01.2019 20:12

no klient w krawacie mnie się awanturuje... ale, ale on ma dobrze rządzić a ni wglądać

avatar
~Adaś
01.01.2019 22:34

Jak go widzą, to tak i o nim piszą..... ten styl "młodzieżowca" wcale mi nie przeszkadza, choć moja mama powiedziałaby (przedwojenna), że to styl i maniery jak z "podwórka" ? Bądź co bądź, przestrzegałbym każdego co do wyciągania daleko idących wniosków, Pan Starosta jest jeszcze nim zbyt krótko aby już na teraz ktokolwiek mógł go stawiać na cenzurowanym . A same życzenia świąteczne, hmm....... zawsze wydawało mi się, że tylko "ogórki" można tak "ciasno" złożyć (do słoja) ? Wyraźnie widać i słuchać, że brakuje mu doświadczenia, obycia i nie jest oratorem mowy polskiej, załatwia sprawę w 13s. .... ale ja zaczekam, na jego osobistą metodykę i życzę Panu działania na 2019 w ramach - inwestycja - na poziomie i oczekiwań społeczeństwa . Drobne doposażenie szkół plus remont 4-ch km drogi jako program działania na cały rok 2019 dla Urzędu Powiatu musi martwić i stawiać pytanie zasadności Waszego istnienia ? Liczę na Pana kreatywność i spryt gospodarczy, na aktywne korzystanie z możliwości uzyskania pieniędzy z funduszy UE, organu Wojewódzkiego i wszelkich fundacji pozarządowych ..... tym razem jest Pan już nie v-ce a liderem programu partii więc "bramy" otwarte. Życzę tego Panu i mieszkańcom z całego serca ! Adaś

avatar
~wschowa
02.01.2019 08:06

Drodzy państwo, proszę przestać usprawiedliwiać niechlujne wyglądy włodarzy. A to niedogolony burmistrz, a to starosta w rozchełstanej koszuli - tak się może ubrać ktoś wolnego zawodu. W tym przypadku nie ma taryfy ulgowej. Aż dziwne, że panowie tego nie wiedzą.

avatar
~STUDENTKA III WIEKU
02.01.2019 08:46

Nie ubiór zdobi człowieka.Takich co mieli piękne krawaty i świecące garnitury to już mieliśmy .I co z tego mamy ? Powiat ledwo zipie.

avatar
~do/wschowa
02.01.2019 08:50

Bardzo słuszna UWAGA !, - już naukowo udowodniono, że jak cie widzą tak o tobie piszą, jak wyglądasz tak działasz i postępujesz z powierzonym ci mieniem....... - patrząc na ich wygląd i postępowanie coś w tym JEST ?!.

avatar
~?? o co chodzi?
02.01.2019 08:54

typowe małomiasteczkowe gadanie, brak krawata wpisuje się w trend mody drodzy państwo!

avatar
~genowefa
02.01.2019 09:00

Już mieliśmy złotoustego Wojtka .Przemówienia ,całowania po rączkach,kwiatki,pani Krysiu,pani Zosiu ,szanowni państwo.Wystarczy .Liczy się szczerość i jak to ktoś pisał kompetencje.Mi wystarczą takie życzenia.

avatar
~Miron
03.01.2019 15:54

No i co masz do Wojtusia. Pozamiatal w wyborach (...) co teraz doszla do wladzy. Zmiazdzyl wynikiem.

avatar
~wschowa
02.01.2019 09:51

jedno nie wyklucza drugiego. Elegancko ubrany [wreszcie ma za co] włodarz, wzbudza szacunek, zaufanie itd. Proszę pokazać mi w naszej dalszej i bliższej okolicy, że jest inaczej. Wszędzie eleganccy panowie. Koniec, kropka.

avatar
~do wschowa
02.01.2019 10:26

Źle pan zakończył . Nie Koniec , kropka ale wszyscy panowie starostami .

avatar
~Prawy Polak
02.01.2019 11:43

Szanowni narzekacze, przecież nie o krawat Wam chodzi. Jeżeli miałby krawat to byście ponarzekali , że nie w takim kolorze i przekręcony w lewo lub w prawo. Wam trzeba zawsze rzucić coś ,, na żer "

avatar
~do Prawy Polak
02.01.2019 12:41

Niestety " Prawy Polaku " to ty bez wyimaginowanego wroga żyć nie potrafisz . I nie mów nam o jakimś rzucaniu coś " na żer " . A tak po prawdzie żaden krawat i garnitur nie zmieni tego że ten gość mówi wschodnim akcentem .

avatar
~X-Y
03.01.2019 09:47

Krótka piłka, jeśli ktoś dba o swój wygląd, czyli o siebie to zachodzi duże prawdopodobieństwo, ze w taki sam sposób będzie dbał o sprawy innych, czyli w tym przypadku o nasze sprawy, sprawy powiatu, itd.. Kto z natury i od urodzenia nie posiada kultury osobistej i nią się nie kieruje to mu żadna tzw. nabyta/wyszkolona inteligencja/kultura nigdy w niczym nie pomoże - krótko mówiąc jak ktoś się urodził dziadem to dziadem w tym świecie umrze....... . Tak więc bez tego pi..tu - pi..tu wygląd i kultura osobista się liczy, a zwłaszcza w pracy na rzecz innych......!!!. / bez kropki i proszę mi nie dziękować/

avatar
~STUDENTKA III WIEKU
03.01.2019 12:42

Jak wygląd i ubiór ma się do ''do dbania o sprawy innych i państwa ''świadczą taśmy z pewnej restauracji o nazwie''Sowa i Przyjaciele.

avatar
~do studentki
03.01.2019 13:51

w ramach wykładu przeczytaj kom "xy" ale przynajmniej ze dwa razy. Nie szukaj przykładów w Warszawie. Jesteśmy tu i teraz, płacimy jak na Wschowę super i mamy prawo oczekiwać od włodarzy tego, o czym powyżej.

avatar
~STUDENTKA III WIEKU
03.01.2019 16:25

to ty przeczytaj jeszcze 2 razy to może zrozumiesz ,że krawat ani białe rękawiczki nie mają nic wspólnego z uczciwością i kompetencjami.Ci panowie jedzący ośmiorniczki mieli krawaty ,muszki, świecące garnitury i co. Przykład czy z Warszawy czy ze Wschowy to samo znaczy.

avatar
~Śmiech na sali
03.01.2019 15:16

Od paru dni - no może godzin - uaktywniła nam się forumowiczka niejaka "studentka III wiek", bez urazy / nie kieruję tych słów do innych Pań Studentek III Wieku tylko do tej forumowiczki/ czy was na tym " III wieku " nikt nie uczy logiki i czytania ze zrozumieniem ???, czy paplanie od tak sobie od lewa do prawa to pani jedyna specjalność jaką nabyła pani na kursach/wykładach/pogadankach/pokazach itp." III Wieku"???, a może pani wiedza jest nabyta li i tylko z tzw. telewizji narodowej?, co by tłumaczyło te szerokie horyzonty pojmowanej wiedzy, bowiem nić pani nie napisała na temat "taś premiera Morawieckiego i jego nagraniu", na temat " 40 milionów i jogo autora, który siedzi w areszcie", na temat " Misiewiczów, Pisiewiczów na stanowiskach Spółek Skarbu Państwa itd., itp.....", na temat Adama Andruszkiewicza i jego poglądów, a obecnie vice ministra w tym Rządzie..........id., itp. "..... . Niby studentka, a tak mało wie.......!?

avatar
~STUDENTKA III WIEKU
03.01.2019 17:56

a taśmy Pana Morawieckiego to nie były z tej restauracji ?