TworzymyGłos Regionu

Znamy nazwisko nowego dyrektora SCKiW

Wtorek, 02 stycznia 2018 o 10:37, aktualizacja Czwartek, 04 stycznia 2018 o 14:27, autor: 5 1949
Znamy nazwisko nowego dyrektora SCKiW

Wraz z rozpoczęciem się 2018 roku nastąpiły zmiany we władzach Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Pełniący do tej pory obowiązki dyrektora zastępca burmistrza Sławy Krzysztof Gruszewski przestał zarządzać SCKiW, a powołany został nowy dyrektor – Tomasz Krzymiński.

Zmiana na stanowisku dyrektora Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku została spowodowana zwolnieniem z tej funkcji Małgorzaty Sobczak. Była pani dyrektor piastowała swój urząd do 6 października poprzedniego roku, a w jej miejsce Cezary Sadrakuła powołał swojego zastępcę, aż do czasu wyboru nowego dyrektora. Tego dokonano w ostatnich dniach grudnia i od 2 stycznia pracę na stanowisku dyrektora rozpoczął Tomasz Krzymiński. Do tej pory zatrudniony był w urzędzie gminy i pełnił funkcję kierownika Referatu Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy, a wcześniej był rzecznikiem prasowym Chrobrego Głogów i specjalistą do spraw marketingu Głogowskich Obiektów Sportowych.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (5)

avatar
~Slawianin
02.01.2018 13:07

Panie Tomaszu mam nadzieje ze nie skonczy pan jak poprzednicy. Wierze ze rozbuja pan ten Ośrodek i ożywi dni miasta bo z roku na rok jedno i to samo . Mocno panu kibicuje.

avatar
~ard
02.01.2018 17:48

Lepiej nie będzie pies będzie szczekał jak mu pan karze, i węszył gdzie się da. Biedna Sława.

avatar
~mieszkaniec
02.01.2018 21:22

a mieli to rozłączyć na co ma wspólnego wypoczynek od kultury nadal te (...) będą toczyć .

avatar
~bajabongo
03.01.2018 11:32

Nad kulturą i wypoczynkiem kontrola w Sławie musi być . hah Wszystko cacy cacy - partia pracy !

avatar
~phi
03.01.2018 13:02

no brawo, świetny wybór facet który nie zrobił dla promocji miasta nic (już nie mówiąc o rozwoju, bo to chociaż Sobczak zrobiła - promenada - tak dla tych co myślą, ze to zasługa Kokorniaka, promenade Sława zawdzięcza Sobczak kiedy ta była na stanowisku kierownika Referatu Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy, ) nagle dostaje awans by dalej nie robić najpewniej nic... Już pomijając, ze to kolejna osoba z Głogowa która nadwyraz zadomowiła się w Sławie, tak jakby wśród naszych mieszkańców nie było nikogo kto lepiej poprowadziłby tą placówkę i przywrócił ją do świetności... Widać w Sławie ręka rękę myje, prawda panie Hermaszewski?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaUpamiętnili Wiec Polski
12.12.20180 282
Złożeniem kwiatów pod tablicą, upamiętniającą wiec polski, rozpoczęły się uroczystości, związane z obchodami 100-lecia tego wydarzenia. Kwiaty pod tablicą złożyli między innymi b...
nazwa
Radykalna podwyżka diet?
11.12.20188 1481

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl