Znamy nazwisko nowego dyrektora SCKiW

Wtorek, 02 stycznia 2018 o 10:37, aktualizacja Czwartek, 04 stycznia 2018 o 14:27, autor: 5 1820
Znamy nazwisko nowego dyrektora SCKiW

Wraz z rozpoczęciem się 2018 roku nastąpiły zmiany we władzach Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Pełniący do tej pory obowiązki dyrektora zastępca burmistrza Sławy Krzysztof Gruszewski przestał zarządzać SCKiW, a powołany został nowy dyrektor – Tomasz Krzymiński.

Zmiana na stanowisku dyrektora Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku została spowodowana zwolnieniem z tej funkcji Małgorzaty Sobczak. Była pani dyrektor piastowała swój urząd do 6 października poprzedniego roku, a w jej miejsce Cezary Sadrakuła powołał swojego zastępcę, aż do czasu wyboru nowego dyrektora. Tego dokonano w ostatnich dniach grudnia i od 2 stycznia pracę na stanowisku dyrektora rozpoczął Tomasz Krzymiński. Do tej pory zatrudniony był w urzędzie gminy i pełnił funkcję kierownika Referatu Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy, a wcześniej był rzecznikiem prasowym Chrobrego Głogów i specjalistą do spraw marketingu Głogowskich Obiektów Sportowych.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (5)

avatar
~Slawianin
02.01.2018 13:07

Panie Tomaszu mam nadzieje ze nie skonczy pan jak poprzednicy. Wierze ze rozbuja pan ten Ośrodek i ożywi dni miasta bo z roku na rok jedno i to samo . Mocno panu kibicuje.

avatar
~ard
02.01.2018 17:48

Lepiej nie będzie pies będzie szczekał jak mu pan karze, i węszył gdzie się da. Biedna Sława.

avatar
~mieszkaniec
02.01.2018 21:22

a mieli to rozłączyć na co ma wspólnego wypoczynek od kultury nadal te (...) będą toczyć .

avatar
~bajabongo
03.01.2018 11:32

Nad kulturą i wypoczynkiem kontrola w Sławie musi być . hah Wszystko cacy cacy - partia pracy !

avatar
~phi
03.01.2018 13:02

no brawo, świetny wybór facet który nie zrobił dla promocji miasta nic (już nie mówiąc o rozwoju, bo to chociaż Sobczak zrobiła - promenada - tak dla tych co myślą, ze to zasługa Kokorniaka, promenade Sława zawdzięcza Sobczak kiedy ta była na stanowisku kierownika Referatu Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy, ) nagle dostaje awans by dalej nie robić najpewniej nic... Już pomijając, ze to kolejna osoba z Głogowa która nadwyraz zadomowiła się w Sławie, tak jakby wśród naszych mieszkańców nie było nikogo kto lepiej poprowadziłby tą placówkę i przywrócił ją do świetności... Widać w Sławie ręka rękę myje, prawda panie Hermaszewski?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl