TworzymyGłos Regionu

Złota Bycza Jesień we Wschowie

Wtorek, 06 listopada 2018 o 14:20, aktualizacja Piątek, 09 listopada 2018 o 16:02, autor: 7 1916
Złota Bycza Jesień we Wschowie

Dzisiaj na parkingu Banku Spółdzielczego we Wschowie mieszkańcy mieli możliwość spotkać się z przedstawicielami klubu Fogo Unii Leszno. Spotkanie odbyło się w ramach akcji Złota Bycza Jesień, która jest okazją do podziękowań, zarówno żużlowcom za tytuł mistrzowski, jaki żużlowcy kibicom za wsparcie.

Chociaż Wschowa położona jest w województwie lubuskim, a w żużlowej części kraju kibice śmieją się, że pierwsza litera naszych rejestracji ma coś wspólnego z Myszką Miki, to duża część mieszkańców kibicuje klubowi zza miedzy, Unii Leszno. W tym roku Byki obroniły tytuł mistrzowski, a jesienią, kiedy emocje związane z finałem już trochę opadły, odwiedzają zaprzyjaźnione miasta by podziękować kibicom za wsparcie i zaprosić na kolejny już sezon. Dzisiaj mieszkańcy Wschowy i okolicznych wsi mieli możliwość spotkać żużlowców, menadżera czy legendę klubu Romana Jankowskiego. Oczywiście atmosferę podkręcał i rozbawiał zebranych Byczek Fredek, który targał włosy, jeździł na rowerze, pozował do zdjęć, przytulał, a nawet wyręczał rodziców w prowadzeniu wózka. Spotkanie niosło ze sobą wiele emocji, szczególnie dla młodszych kibiców, którzy mogli dotknąć mistrzowskiego pucharu, czy wsiąść na żużlowy motor.

(olek)

 

REKLAMA

Komentarze (7)

avatar
~krzysztof
06.11.2018 14:49

Tylko szkoda że żaden podstawowy zawodnik mistrza polski sie nie pojawił ,byłoby o wiele lepiej ,Tylko były żużlowiec uni nie Roman Jankowski nie zawiódł.

avatar
~paweł
06.11.2018 15:21

A Hampel i Smektała to kto?

avatar
~Do gory
06.11.2018 16:42

Fajnie jak komentarze pisze ktos kto nie byl na spotkaniu.

avatar
~Wschowianin
06.11.2018 16:14

hm , no tak , dla żużlowców kasa jest , a rodzimi sportowcy z dużymi osiągnięciami niech się bujają

avatar
~Do Wschowianin
06.11.2018 18:23

Najlepsze w internecie jest to że większość wypowiadających się nie ma wiedzy ale za to ciąg do komentowania rzeczywistości bez wiedzy o niej ogromny. Co to znaczy że dla rodzimych sportowców nie ma kasy? Jakiej kasy? Od kogo? Dla kogo? Zbadałeś dogłębnie temat? Jeśli tak to napisz jakiś konkret, inaczej nic nie wnosisz do tematu oprócz podniesienia swego ego, oto ja odwoażny napisałem coś anonimowo w necie, niech mają za swoje, niech teraz się tłumaczą. Może lepiej napisz jak Ci mniął dzień, co dobrego u Ciebie, co dzisiaj zrobiłeś fajnego dla siebie lub dla oogoś obok, co ty na to?

avatar
~Ja
06.11.2018 17:42

Szkoda, że spotkanie było w godzinach pracy większości ludzi. Chętnie przyszłabym z dziećmi, gdyby było około 15.00. Może następnym razem?

avatar
~MyszkaMiki
16.11.2018 11:11

Tylko FALUBAZ !!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl