TworzymyGłos Regionu

Zdobyli stopień nauczyciela mianowanego

Czwartek, 30 sierpnia 2018 o 16:49, aktualizacja Środa, 05 września 2018 o 11:14, autor: 1 5763
Zdobyli stopień nauczyciela mianowanego

27 sierpnia 2018 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Wschowie odbyły się egzaminy nauczycieli ubiegających się o awans na wyższy stopień nauczycielski.

Komisje Egzaminacyjne powołane przez Zarząd Powiatu Wschowskiego oceniały nauczycieli ubiegających się o stopień nauczyciela mianowanego.
Do egzaminu przystąpili nauczyciele z I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie, I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka we Wschowie.

Kandydaci przedstawili swój dorobek zawodowy w formie prezentacji multimedialnej, udzielili wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania komisji oraz spełnili wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego.

Starosta Wschowski Marek Boryczka oraz Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej Wicestarosta Wschowski Wojciech Kuryłło pogratulowali nauczycielom sukcesu i po uroczystym ślubowaniu wręczyli nauczycielom Akty Nadania Stopnia Awansu Zawodowego Nauczyciela Mianowanego.

(PW)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Ws
30.08.2018 18:59

Gratulacje dla wszystkich!!! Choć mam wrażenie że kwiatkowy z Was najszczęśliwszy...?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl