Zbliża się Jarmark Produktu Lokalnego w Sławie

Czwartek, 20 kwietnia 2017 o 15:21, aktualizacja Piątek, 28 kwietnia 2017 o 09:22, autor: 0 938
Zbliża się Jarmark Produktu Lokalnego w Sławie

W ostatni weekend kwietnia na Starym Rynku w Sławie zaroi się od straganów z najróżniejszymi dobrami, od tych spożywczych po wspaniałe rękodzieło. Wszystko za sprawą kolejnego już Jarmarku Produktu Lokalnego. 

Jarmark Produktu Lokalnego od kilku lat otwiera sezon imprez w Sławie. Tegoroczny kalendarz wymusił lekkie przesunięcie terminu, z pierwszych dni maja, na ostatni weekend kwietnia, ponieważ wtedy własnie zaczyna się majówka. 

Serdecznie zapraszamy na Jarmark Produktu Lokalnego, który odbędzie się 29 i 30 kwietnia 2017 r. na Starym Rynku w Sławie. W tym roku również pojawi się wielu ciekawych wystawców z rękodziełem, ceramiką, biżuterią autorską, własną produkcją ogrodniczą, a dla smakoszy domowe przysmaki, sery zagrodowe, wędliny i pieczywo z różnych regionów, wędzone ryby, podpiwki, kwas chlebowy i wiele innych ciekawych produktów - mówi Małgorza Sobczak, dyrektor Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. -  Oprócz mnogości straganów na odwiedzających sławski rynek czekać będą warsztaty ceramiczne z Teresą Milewicz oraz atrakcje artystyczne m.in.: koncert Waldemara Rychłego z zespołem oraz Coolturka czyli blok artystyczny Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Zapraszamy także na "Spotkanie z rękodziełem wędkarskim", podczas którego prezentowane będą woblery, spławiki, koguty i inne akcesoria ręcznie wykonane - dodaje.

Impreza wędkarska rozpoczyna się w sobotę, 29 kwietnia, o godzinie 10.00. Organizatorem Jarmarku Produktu Lokalnego jest Urząd Miejski w Sławie oraz Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku. Kolejna edycja jarmarku nie byłaby możliwa gdyby nie wsparcie sponsorów, do których należą Nadleśnictwo Sława Śląska, Bank Spółdzielczy we Wschowie, Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o.

(red.)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl