TworzymyGłos Regionu

Zaproszenie do Przedszkola

Środa, 06 lutego 2019 o 10:08, aktualizacja Poniedziałek, 11 lutego 2019 o 09:47, autor: 2 618
Zaproszenie do Przedszkola

Przedszkole nr 1 „Tu mieszka bajeczka” zaprasza serdecznie wszystkie dzieci oraz ich rodziców do wzięcia udziału w Dniu otwartych drzwi.

„Witajcie w naszej Bajce,

Tutaj zajęcia, gry i tańce

Sprawią dzieciom dużo radości,

Dlatego uśmiech na ich twarzach gości!”

Taką krótką rymowanką pracownicy oraz przedszkolaki z Przedszkola nr 1 „Tu mieszka bajeczka” zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami do odwiedzenia ich przedszkola i przekonania się, że to, jedno z najlepszych miejsc na świecie. Przynajmniej tak uważa cała rodzina przedszkola. Dzień drzwi otwartych to idealna okazja by maluchy w obecności rodziców spotkały się po raz pierwszy z przedszkolem i zobaczyły, że jest tam miło, przyjemnie i nie ma nic strasznego. Taki dzień w Przedszkolu nr 1 odbędzie się w poniedziałek, 18 lutego, o w godzinach między 10.00 -12.00. Polecamy to wydarzenie wszystkim, którzy myślą o tym, by od nowego roku szkolnego posłać swoje pociechy do przedszkola, bo jak czytamy na końcu zaproszenia „Wszystko zaczyna się od przedszkola”.

(olek/foto: Przedszkole nr 1)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~Zaneta
06.02.2019 13:12

A gdzie dane o opłatach znajdę za przedszkole posiłki itd...

avatar
~przedszkolak
06.02.2019 13:30

Najlepsze przedszkole z domową atmosferą i pysznym zdrowym jedzeniem!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl