TworzymyGłos Regionu

Zakopower i Mesajah latem we Wschowie

Poniedziałek, 08 stycznia 2018 o 09:39, aktualizacja Wtorek, 09 stycznia 2018 o 16:34, autor: 19 2008
Zakopower i Mesajah latem we Wschowie

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zdradza pierwsze dotyczące letnich imprez organizowanych dla mieszkańców gminy Wschowa. Już wiemy kto będzie gwiazdą Dni Wschowy oraz co nowego przygotuje CKiR w tym roku.

Dni Wschowy 2018 zaplanowano na ostatni weekend przed zakończeniem roku szkolnego, tj. 15-16 czerwca 2018 roku. Tradycyjnie miejscem, które będzie centrum wydarzeń wybrano plac Kosynierów. Największą gwiazdą święta miasta będzie zespół Zakopower, ale prócz występu jednego z najlepiej rozpoznawalnych zespołów w Polsce czekać nas będzie spotkanie z muzyką taneczną, disco polo czy pop dance. Oczywiście nie zabraknie zabaw i animacji dla dzieci i występów zdolnej młodzieży z naszej gminy.

Ciekawą propozycją jest organizacja drugiej, wydaje się że dużej, imprezy latem w mieście. 21 lipca znów na placu Kosynierów zorganizowany zostanie koncert, tym razem skierowany do wszystkich miłośników muzyki reggae czy dance. Gwiazdą tego wydarzenia będzie znany chociażby z przeboju „Każdego dnia” Mesajah. Warto już teraz zapisać te dwa terminy i wyglądać innych wydarzeń.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (19)

avatar
~Baśka
08.01.2018 10:08

Góralska muzyka i do tego ciepłe piwo ! O to szczyt możliwości pożegnania tych rządów z mieszkańcami Wschowy - może jeszcze liderów śląskiej listy szlagierów ???

avatar
~do Baśki
08.01.2018 10:55

Bądźmy realistami . Nawet tego nam nie zafundują ci odnowiciele wschowskiej " władzy "

avatar
~Czytacz
08.01.2018 11:27

pan Kokorniak szybko dorównał do poziomu odnowicieli

avatar
~Czytacz
08.01.2018 11:35

i jeszcze jedno. Z całą miłością do Mesajah zwracam uwagę, że ten wykonawca jest zapraszany 3 raz w ciągu 4 lat. Innych wykonawców nie ma w Polsce ?

avatar
~mklh
08.01.2018 14:58

Bo Mesajah xd Wiesz o co kaman :)

avatar
~obserwatorka
08.01.2018 11:36

Baska jesli chcesz coś innego to nie ma problemu zapłać za koncert dla wykonawcy i wszyscy będziemy zadowoleni.A tak na marginesie konieczna wizyta u psychiatry

avatar
~Czytacz
08.01.2018 13:02

To dyr. Kokorniak ze swoich płaci za te imprezy ? A ja naiwny myślałem, że z moich i Baśki

avatar
~Jan Kotwicki
08.01.2018 12:24

Już raz przejechali się na muzyce ludożerców i jeszcze im mało?

avatar
~Iktorn
29.06.2018 12:29

Co to znaczy ludożerców? Najlepiej byloby zrobic festiwal disco polo dla wieśniaków.

avatar
~@!obserwator
08.01.2018 14:04

Mądrość starych ludzi, jest mądrością narodu: - kto życzy/proponuje innemu wizyty u psychiatry TEN SAM JEJ BARDZO, A TO BARDZO POTRZEBUJE !!! W tak prostej ocenie "obserwator" ma problemy ze swoją osobowością, to niebywałe zważywszy, że mamy dopiero początek Nowego Roku 2018 - aż strach pomyśleć co będzie dalej !!!

avatar
~Adaś
08.01.2018 14:13

Sytuacja stanu finansów naszego miasta jest każdemu wiadoma, .... czasy "Lata pod ratuszem" nie szybko się powtórzą, a przecież było nas na coś takiego stać . Niepowtarzalny klimat , było oczekiwanie , były chęci do pracy i płynące fluidy władzy do sponsorów. Wszystko było , bo Zbyszek Z. wiedział jak nas (przedsiębiorców) też w to wciągnąć i co dwa tygodnie "koperta" leżała dla niego na moim biurku . Sami do siebie dzwoniliśmy z zapytaniem : Jasiek, .... Wodecki przyjeżdża, dałeś coś tam Zbyszkowi ........ nie można nie było nie wspomóc, to było aż nie możliwe, żeby nie pomóc swojemu miastu ! Wiem , że dzisiaj oczekiwania są inne, ale nie powinny być roszczeniowe, ..... zgadzam się na sugestie co do doboru programowego , na kompromis między "gwiazdą" a koszmarem ale koniecznością jest akceptacja społeczna i chęć w tym uczestniczenia. Co do jednego,....zgody, tu nigdy nie było ultimatum , ciepłe lato z ciepłym piwem to widmo, tu tylko najwyższy walor guality daje stan równowagi ..... zimny, złocisty wodospad w przełyku to jedyna akceptacja ! My tą władzą jesteśmy rozżaleni , forumowicze ponuro już widzą i piszą o roku 2018 ....... a ja myślę, że będzie On korzystny i zwycięski dla nowej myśli, dla otwartych na liberalizm , że Wybory 18 wyłonią nowego burmistrza i radnych o szerokim polu spojrzenia , pracowitych i uczciwych. A przy tym może powróci do Wschowy piękny zwyczaj na pięknym rynku starego miasta - LATO POD RATUSZEM ....... Adaś

avatar
~Pytanie do czytelników
08.01.2018 15:54

A co macie do zespołu Zakopower? Bardzo fajnie grają. Rozumiem, że jak nie ma disco polo to już nie ma fajnych Dni Wschowy?

avatar
~onatańczydlamnie
08.01.2018 18:25

A co złego w disco polo ? Żeby była jasność. Discopolo wszyscy śpiewają bo jest do ucha i układa buzie w śliczne uśmiechy . Jest lekka i szybko wpada w ucho . Cała rodzina będzie się bawić bo i wytrzyma meloman z wyrafinowanym gustem jak i ten kto ucho ma z drewna . Więc po co tu szukać czegoś kiedy proste jest najlepsze .

avatar
~do onatanczydlamnie
09.01.2018 13:30

Bład, nie wszyscy akceptują tę muzykę. Wg mnie jest to muzyka dla ciemnego ludu. I wyborców PiS.

avatar
~QLIMAX
08.01.2018 16:45

zamiast wydawac pieniadze na tych wyjców to lepiej drogi by polatali bo juz tylko srodkiem drogi mozna jechac

avatar
~do onatanczydlamnie
09.01.2018 13:46

Wypowiadaj się za siebie .Zapamiętaj ,że nie wszyscy słuchają disco polo ,że dla niektórych jest to obrzydliwy chłam i sieczka.

avatar
~S
11.01.2018 08:11

Dlaczego znowu reggae????????????????????????????????

avatar
~onatańczydlamnie
13.01.2018 19:42

No reggae to jest dla nowoczesnych takich Wiesz multi otwartych . Co to wolność w każdym względzie . Rampu campu.. jointa można przypalić , przymulić, zamulić . Po co zaraz jakieś durne piosenki o miłości lub broń Boże o wierności . Tu trzeba się bujać albo w krzakach albo w sedesie ale nic z delikatności i normalności . Przecież takie dziecko małe jak pójdzie z rodzicami to przy takim miuzie ach serduszko rośnie. żal i smutek mnie przepełnia .

avatar
~
14.02.2018 22:53

No i elegancko będzie trochę disco będzie Reggae i jeszcze inne po trochę z każdego, nie wiem z czym nie którzy mają problem pisząc teksty "znowu reggae "itd... Wiem każdy ma swoje zdanie, ale w tej Wschowie się nic nie dzieje więc chociaż te wakacje będą okazją żeby ludzie się pobawili na koncercie w SWOIM mieście.Moim zdaniem Bomba i dla starszych i dla młodszych.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaUpamiętnili Wiec Polski
12.12.20180 327
Złożeniem kwiatów pod tablicą, upamiętniającą wiec polski, rozpoczęły się uroczystości, związane z obchodami 100-lecia tego wydarzenia. Kwiaty pod tablicą złożyli między innymi b...
nazwa
Radykalna podwyżka diet?
11.12.20189 1500

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl