TworzymyGłos Regionu

Zakopower i Mesajah latem we Wschowie

Poniedziałek, 08 stycznia 2018 o 09:39, aktualizacja Wtorek, 09 stycznia 2018 o 16:34, autor: 19 2008
Zakopower i Mesajah latem we Wschowie

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zdradza pierwsze dotyczące letnich imprez organizowanych dla mieszkańców gminy Wschowa. Już wiemy kto będzie gwiazdą Dni Wschowy oraz co nowego przygotuje CKiR w tym roku.

Dni Wschowy 2018 zaplanowano na ostatni weekend przed zakończeniem roku szkolnego, tj. 15-16 czerwca 2018 roku. Tradycyjnie miejscem, które będzie centrum wydarzeń wybrano plac Kosynierów. Największą gwiazdą święta miasta będzie zespół Zakopower, ale prócz występu jednego z najlepiej rozpoznawalnych zespołów w Polsce czekać nas będzie spotkanie z muzyką taneczną, disco polo czy pop dance. Oczywiście nie zabraknie zabaw i animacji dla dzieci i występów zdolnej młodzieży z naszej gminy.

Ciekawą propozycją jest organizacja drugiej, wydaje się że dużej, imprezy latem w mieście. 21 lipca znów na placu Kosynierów zorganizowany zostanie koncert, tym razem skierowany do wszystkich miłośników muzyki reggae czy dance. Gwiazdą tego wydarzenia będzie znany chociażby z przeboju „Każdego dnia” Mesajah. Warto już teraz zapisać te dwa terminy i wyglądać innych wydarzeń.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (19)

avatar
~Baśka
08.01.2018 10:08

Góralska muzyka i do tego ciepłe piwo ! O to szczyt możliwości pożegnania tych rządów z mieszkańcami Wschowy - może jeszcze liderów śląskiej listy szlagierów ???

avatar
~do Baśki
08.01.2018 10:55

Bądźmy realistami . Nawet tego nam nie zafundują ci odnowiciele wschowskiej " władzy "

avatar
~Czytacz
08.01.2018 11:27

pan Kokorniak szybko dorównał do poziomu odnowicieli

avatar
~Czytacz
08.01.2018 11:35

i jeszcze jedno. Z całą miłością do Mesajah zwracam uwagę, że ten wykonawca jest zapraszany 3 raz w ciągu 4 lat. Innych wykonawców nie ma w Polsce ?

avatar
~mklh
08.01.2018 14:58

Bo Mesajah xd Wiesz o co kaman :)

avatar
~obserwatorka
08.01.2018 11:36

Baska jesli chcesz coś innego to nie ma problemu zapłać za koncert dla wykonawcy i wszyscy będziemy zadowoleni.A tak na marginesie konieczna wizyta u psychiatry

avatar
~Czytacz
08.01.2018 13:02

To dyr. Kokorniak ze swoich płaci za te imprezy ? A ja naiwny myślałem, że z moich i Baśki

avatar
~Jan Kotwicki
08.01.2018 12:24

Już raz przejechali się na muzyce ludożerców i jeszcze im mało?

avatar
~Iktorn
29.06.2018 12:29

Co to znaczy ludożerców? Najlepiej byloby zrobic festiwal disco polo dla wieśniaków.

avatar
~@!obserwator
08.01.2018 14:04

Mądrość starych ludzi, jest mądrością narodu: - kto życzy/proponuje innemu wizyty u psychiatry TEN SAM JEJ BARDZO, A TO BARDZO POTRZEBUJE !!! W tak prostej ocenie "obserwator" ma problemy ze swoją osobowością, to niebywałe zważywszy, że mamy dopiero początek Nowego Roku 2018 - aż strach pomyśleć co będzie dalej !!!

avatar
~Adaś
08.01.2018 14:13

Sytuacja stanu finansów naszego miasta jest każdemu wiadoma, .... czasy "Lata pod ratuszem" nie szybko się powtórzą, a przecież było nas na coś takiego stać . Niepowtarzalny klimat , było oczekiwanie , były chęci do pracy i płynące fluidy władzy do sponsorów. Wszystko było , bo Zbyszek Z. wiedział jak nas (przedsiębiorców) też w to wciągnąć i co dwa tygodnie "koperta" leżała dla niego na moim biurku . Sami do siebie dzwoniliśmy z zapytaniem : Jasiek, .... Wodecki przyjeżdża, dałeś coś tam Zbyszkowi ........ nie można nie było nie wspomóc, to było aż nie możliwe, żeby nie pomóc swojemu miastu ! Wiem , że dzisiaj oczekiwania są inne, ale nie powinny być roszczeniowe, ..... zgadzam się na sugestie co do doboru programowego , na kompromis między "gwiazdą" a koszmarem ale koniecznością jest akceptacja społeczna i chęć w tym uczestniczenia. Co do jednego,....zgody, tu nigdy nie było ultimatum , ciepłe lato z ciepłym piwem to widmo, tu tylko najwyższy walor guality daje stan równowagi ..... zimny, złocisty wodospad w przełyku to jedyna akceptacja ! My tą władzą jesteśmy rozżaleni , forumowicze ponuro już widzą i piszą o roku 2018 ....... a ja myślę, że będzie On korzystny i zwycięski dla nowej myśli, dla otwartych na liberalizm , że Wybory 18 wyłonią nowego burmistrza i radnych o szerokim polu spojrzenia , pracowitych i uczciwych. A przy tym może powróci do Wschowy piękny zwyczaj na pięknym rynku starego miasta - LATO POD RATUSZEM ....... Adaś

avatar
~Pytanie do czytelników
08.01.2018 15:54

A co macie do zespołu Zakopower? Bardzo fajnie grają. Rozumiem, że jak nie ma disco polo to już nie ma fajnych Dni Wschowy?

avatar
~onatańczydlamnie
08.01.2018 18:25

A co złego w disco polo ? Żeby była jasność. Discopolo wszyscy śpiewają bo jest do ucha i układa buzie w śliczne uśmiechy . Jest lekka i szybko wpada w ucho . Cała rodzina będzie się bawić bo i wytrzyma meloman z wyrafinowanym gustem jak i ten kto ucho ma z drewna . Więc po co tu szukać czegoś kiedy proste jest najlepsze .

avatar
~do onatanczydlamnie
09.01.2018 13:30

Bład, nie wszyscy akceptują tę muzykę. Wg mnie jest to muzyka dla ciemnego ludu. I wyborców PiS.

avatar
~QLIMAX
08.01.2018 16:45

zamiast wydawac pieniadze na tych wyjców to lepiej drogi by polatali bo juz tylko srodkiem drogi mozna jechac

avatar
~do onatanczydlamnie
09.01.2018 13:46

Wypowiadaj się za siebie .Zapamiętaj ,że nie wszyscy słuchają disco polo ,że dla niektórych jest to obrzydliwy chłam i sieczka.

avatar
~S
11.01.2018 08:11

Dlaczego znowu reggae????????????????????????????????

avatar
~onatańczydlamnie
13.01.2018 19:42

No reggae to jest dla nowoczesnych takich Wiesz multi otwartych . Co to wolność w każdym względzie . Rampu campu.. jointa można przypalić , przymulić, zamulić . Po co zaraz jakieś durne piosenki o miłości lub broń Boże o wierności . Tu trzeba się bujać albo w krzakach albo w sedesie ale nic z delikatności i normalności . Przecież takie dziecko małe jak pójdzie z rodzicami to przy takim miuzie ach serduszko rośnie. żal i smutek mnie przepełnia .

avatar
~
14.02.2018 22:53

No i elegancko będzie trochę disco będzie Reggae i jeszcze inne po trochę z każdego, nie wiem z czym nie którzy mają problem pisząc teksty "znowu reggae "itd... Wiem każdy ma swoje zdanie, ale w tej Wschowie się nic nie dzieje więc chociaż te wakacje będą okazją żeby ludzie się pobawili na koncercie w SWOIM mieście.Moim zdaniem Bomba i dla starszych i dla młodszych.