TworzymyGłos Regionu

X MEMORIAŁ JÓZEFA PAWŁOWSKIEGO

w CKiR we Wschowie

Sobota, 02 listopada 2019 o 11:28, autor: 0 748
X MEMORIAŁ JÓZEFA PAWŁOWSKIEGO

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie oraz Wschowski Klub Brydżowy zapraszają na X Memoriał Józefa Pawłowskiego. Zawody rozpoczynają się 7 listopada 2019 roku o godzinie 17.00. W celu punktualnego rozpoczynania turniejów organizatorzy proszą o zapisywanie się do turnieju do godziny 17”00 osobiście lub przez kolegów.

Brydż jest jedną z najbardziej popularnych i prestiżowych gier karcianych. Jest jedną z niewielu gier, w którą grają ludzie w każdym wieku i każdej narodowości, praktycznie we wszystkich zakątkach świata.

Brydż jest grą dla czterech osób, stanowiących dwie pary. W brydżu sportowym przypadek i szczęście nie odgrywają praktycznie żadnej roli – liczą się umiejętności grających.

Na grę składają się dwie lub trzy partie – kończy się, gdy jedna z par wygra dwie z nich. Każda partia to jedno lub kilka rozdań, w trakcie których drużyna może zdobyć punkty – partia kończy się wygraną drużyny, która pierwsza zdobędzie co najmniej 100 punktów, przy czym punkty do zakończenia partii liczą się jedynie wtedy, gdy drużyna rozgrywa rozdanie po wygranej licytacji. Każde rozdanie można podzielić na cztery etapy: tasowanie i rozdawanie kart, licytacja, rozgrywka oraz podliczenie punktów.

Turniej może być okazją do bliższego zapoznania się z zasadami gry dla jednych i pogłebienia umiejętności dla znających zasady pasjonatów tego sportu.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl