Wywieźli 7 medali ze Słubic!

LLKS Osowa Sień (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 11 października 2021 o 15:28, aktualizacja Poniedziałek, 11 października 2021 o 15:45, autor: 2

Za zawodnikami LLKS Osowa Sień udany weekend. Podopieczni trenera Andrzeja Orłowskiego brali udział w Mistrzostwach Euroregionu w Słubicach, podczas których wywalczyli aż 7 medali!

Gustaw Dziełakowski uzyskał najlepszy wynik w Polsce w kategorii U12 w skoku w dal -  4,57m. Ola Gwadera wygrała w biegu na 300m z czasem 42,72".  Gabriel Dziełakowski wygrał bieg na 100m i poprawił swój rekord życiowy w skoku wzwyż.

Marysia Orłowska zdobyła 2 brązowe medale i nową życiówkę, natomiast Natalia Zjawin zdobyła 3 miejsce w biegu na 1000m z czasem 3,13'.

- Do tego wiele nowych życiówek w uzupełniających konkurencjach. Wynik Oli i Gustawa okazał się 2 najbardziej wartościowym wynikiem całych zawodów! Brawa i gratulacje młodzi - podsumowuje trener Orłowski.

Źródło/foto: Andrzej Orłowski.