Wyraźna porażka WSTK na starcie sezonu

Poniedziałek, 02 października 2017 o 10:15, aktualizacja Środa, 04 października 2017 o 10:51, autor: 3

Nie tak dawno wszyscy cieszyliśmy się i świętowaliśmy jubileusz istnienia w naszym powiecie drużyny koszykarskiej z prawdziwego zdarzenia, a już rozpoczął się nowy, 11 sezon w wykonaniu WSTK. Podczas gali prezes Zgrzebnicki zapowiadał walkę o awans do wyższej ligi, jednak na razie zespół musi wiele w swojej grze poprawić.

Pierwszy mecz kolejnego sezonu WSTK przyszło grać na wyjeździe z KK Oleśnica. Od początku widać było, że gospodarze są bardzo dobrze przygotowaniu i nastawieni na zdobycie dużej ilości punktów. W pierwszej kwarcie podobne wrażenie sprawiali wschowianie, którzy tylko nieznacznie przegrali tą część 21:17. Jednak gospodarze w dalszej części spotkania nie zwalniali tempa, a zawodnicy WSTK zdecydowanie obniżyli loty. Kolejne kwarty kończyły się wynikami 28:16, 23:10 oraz 21:16, a całe spotkanie rezultatem 93:59. Szansa na poprawę dla WSTK będzie już niedługo, ponieważ w sobotę zawodnicy ze Wschowy podejmą na hali Szkoły Podstawowej nr 3 UKS Rio Team Złotoryja. Początek meczu o godzinie 17.00