wysyłać na adres konkurs@zw.pl do piątku 15 czerwca do północy. Zwycięzców wylosujemy w sobotę rano. W temacie maila należy wpisać KONKURS UNIA POLONIA w treści oprócz poprawnej odpowiedzi na pytania także imię i nazwisko
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Po zaciętym meczu z drużyną toruńską unistów czeka teraz pojedynek z bydgoską Polonią. Nasi żużlowcy powalczą o kolejne ligowe punkty na Stadionie im. Alfreda Smoczyka. Ten mecz już w najbliższą niedzielę 17 czerwca o godzinie 18. Portal zw.pl i Klub Sportowy Unia Leszno przygotował konkurs, w którym do wygrania są 3 bilety na to spotkanie. Żeby wziąć udział w zabawie należy odpowiedzieć na 2 pytania:
1. Jaki medal Indywidualnych Mistrzostw Świata ma na swoim koncie reprezentant bydgoskiej Polonii Emil Sajfutdionow?
2. Wymień nazwiska 3 żużlowców leszczyńskiej Unii, którzy należeli do złotej drużyna z lat 1987-89.
Odpowiedzi należy .
Komentarze 0