TworzymyGłos Regionu

Wybory Miss Sławskiej Plaży 2018

Poniedziałek, 02 lipca 2018 o 15:58, aktualizacja Poniedziałek, 16 lipca 2018 o 13:35, autor: 7 4886
Wybory Miss Sławskiej Plaży 2018

Pierwszego lipca przy plaży na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku odbyła się XIII edycja Wyborów Miss Sławskiej Plaży, w której wzięło udział jedenaście pięknych kobiet. Uczestniczki rywalizowały nie tylko o tytuł Miss Sławskiej Plaży. Jury przyznało również dwa tytuły wicemiss oraz Miss Foto i Miss Publiczności.

Niedzielne popołudnie w Sławie okazało się wyjątkowo piękne, a to za sprawą jedenastu młodych kobiet, które na scenie przy sławskiej plaży prezentowały swoje wdzięki, rywalizując tym samym o tytuł Miss Sławskiej Plaży.

W jury tego konkursu zasiedli: Cezary Sadrakuła - burmistrz Sławy, Monika Pełka - Zastępca dyrektora SCKiW, Julia Maciuszek - 19-letnia akrobatka oraz najmłodsza finalistka “Wyspy Przetrwania” telewizji Polsat, Arkadiusz Maciuszek - prezydent Dolnośląskiego Festiwalu Piękna, Dorota Paczkowska - Wielokrotna zwyciężczyni konkursów miss, Mirosława Nowinka - dyrektor policealnej Szkoły Kosmetycznej w Grodzisku WIelkopolskim oraz ambasadorka “Miss po 50 - tce”, Tomasz Gas - oficjalny fotograf Dolnośląskiego Festiwalu Piękna “Queen Of poland”, Marta Marciszak - II wicemiss Polski 2018 i aktorka grająca w serialu “Na Wspólnej” telewizji TVN.

Uczestniczki prezentowały się podczas kilku wejść w różnych stylizacjach. Podczas prezentacji opowiadały o sobie oraz odpowiadały na pytania jurorów.

- Konkurs ewoluował na przestrzeni tych trzynastu lat. Teraz dziewczyny biorące w nim udział są bardziej świadome i emocjonalnie dojrzałe za sprawą uczestnictwa w innych tego typu konkursach - mówiła prowadząca konkurs, Izabela Maciuszek

W przerwie, kiedy jury obradowało publiczność miała okazję obejrzeć pokaz Pole Dance w wykonaniu Anny Sobkowiak - Gas.

- Uczestniczki były bardzo dobrze przygotowane. W tym roku mieliśmy duży wybór ale paradoksalnie mniej pracy właśnie za sprawą tego przygotowania. Żal tylko, że wszystkie dziewczyny nie mogły wygrać bo już za samą odwagę należałoby je wyróżnić i nagrodzić. Naprawdę trzeba mieć wiele odwagi by zaprezentować się przed takim tłumem jaki się tutaj dzisiaj zebrał - podkreślał burmistrz Sławy, Cezary Sadrakuła.

Oczekiwanie na decyzje jurorów trwało około 30 minut.

Kwadrans po godzinie 17:00 wszystko było już jasne. Tytuł Miss Sławskiej Plaży zdobyła Anna Paterak z Warszawy. I wicemiss została Pamela Morawska z Polkowic, a tytuł II wicemiss przypadł Monice Muratovej z Legnicy. Miss Foto została Wiktoria Osłońska z Moch a najpiękniejszą kobietą tego konkursu, według sławskiej publiczności, okazała się Marika Jasińska ze Szlichtyngowej.

- Jestem bardzo zaskoczona ponieważ akurat w tym konkursie nigdy nie wiem czego się spodziewać. Jestem tutaj po raz drugi i w zeszłym roku dziewczyny, które ja typowałem do zwycięstwa nie wygrały - przyznała Anna Paterak, Miss Sławskiej Plaży 2018.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz materiałów wideo, z których dowiedzą się państwo m. in. dlaczego w tym roku nie odbyły się wybory mistera sławskiej plaży.

(Iks / foto: Julka)

REKLAMA

Komentarze (7)

avatar
~NAUCZYCIEL
02.07.2018 17:08

żenada i niedowierzanie pan Waldemar G największy hejter Sławy przyjęty do SCKiW do promowania coś tu nie tak kiedyś na każdym kroku hejt na gminę i mieszkańców a dziś ...

avatar
~Jan Kotwicki
02.07.2018 18:17

Oj, będą kłopoty! Miała wygrać "czekoladka". O funduszach unijnych zapomnijcie!

avatar
~do Jana Kotwickiego
03.07.2018 16:30

Choć uważasz się za ,,prawdziwego patriotę' to tak naprawdę jesteś starym durniem ,rasistą i homofobem !! P.S. Szanowna redakcjo ,jeżeli zamieściliście komentarz rasisty to sądzę ,że nie pominiecie mojego.

avatar
~Do pana kotwickiego
03.07.2018 23:02

Na szczęście pana pokoleniu niewiele już czasu zostało.

avatar
~Baśka
02.07.2018 19:21

Komu i czemu coś takiego ma służyć ??? Dzisiaj startują w pokazie golizny a jutro --- pojutrze --- za kilka lat będą miały okazję do podawanie, iż może były/ a nawet molestowane i coś tam ...coś tam ...... Jak widać kobiety same się poniżają, a później narzekają, że ich nikt nie szanuje itd. beznadzieja na poziomie typowej "blondynki"...

avatar
~Adaś
03.07.2018 13:20

Ad. "Basia" - forumowiczu, ...... ja prawie za każdym razem mogłem chodzić z Panią " pod pachę" w podjęte tematy i sprawy na Zw, ale nie tym razem p. Basiu - przepraszam . Proszę nie aż tak poważnie podchodzić do "nagiego ciała" , proszę zrozumieć sytuację , wiek i absolutną zmianę obyczajowości . Rewolucja kulturowa w lat 60 i 70 przyniosła wiele dobrego - The Beatles , Ingmar Bergman, Z. Freud, walka o prawa kobiet, upowszechnianie antykoncepcji czy wzrost tolerancji do naturyzmu i innych religii. Przyniosła też wiele strat - narkomania, degradacja instytucji politycznych i społecznych np. rodzina, szkoła , Kościół, sadownictwo , wojsko, policja itd. Jednak , mimo Twoich obaw jestem za organizowaniem , promowaniem i kontynuowaniem takich zabaw , ....... sytuacje "ściągania majtek" , ubliżania czy wstydu mają inną genezę. Jak zaproponujesz ortodoksyjność obyczajową w tym kraju to wyjedzie kolejne 3mln Polaków od zaraz. Adaś

avatar
~michaś
03.07.2018 13:58

Ech, brak wyborów na mistera, dlaczego znowu jestem dyskryminowany ze względu na płeć?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl