TworzymyGłos Regionu

Wybierz Aktywną Kobietę w sławskiej gminie

Poniedziałek, 05 lutego 2018 o 15:01, aktualizacja Czwartek, 08 lutego 2018 o 16:01, autor: 0 1243
Wybierz Aktywną Kobietę w sławskiej gminie

3 marca odbędzie się po raz trzeci Sławskie Forum Kobiet Aktywnych, a wraz z nim rozstrzygnięcie konkursu ,,Kobieta Aktywna w Gminie Sława 2018". Do 23 lutego najpóźniej organizatorzy przyjmują zgłoszenia  w konkursie na aktywną kobietę, a laureatki poznamy podczas Sławskiego Forum. Organizatorami są Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Sławie oraz Urząd Miejski.

Aktywne kobiety zostaną wyłonione w 4 kategoriach: Kobieta Aktywna Roku, Animatorka Roku, Autorka Inicjatywy Społecznej Roku oraz Strażniczka Ogniska Domowego.

Formularze zgłoszeniowe można przynieść osobiście lub przesyłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Sławie ul. Henryka Pobożnego 10 z dopiskiem Konkurs Aktywna Kobieta w Gminie Sława 2018 do 23 lutego 2018 roku. Sam natomiast formularz dostępny jest pod tym linkiem - tutaj.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 3 marca 2018 w Sławie na III Sławskim Forum Kobiet Aktywnych.

(rak/JB / foto: archiwum)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaWe Wschowie wygrał Konrad Antkowiak. W II turze zmierzy się z Miłoszem Czopkiem
22.10.201836 4054
Według wciąż nieoficjalnych danych w I turze w wyborach na burmistrza Wschowy wygrał Konrad Antkowiak. Drugie miejsce zajął Miłosz Czopek. Trzeci wynik wyborczy zdobył Przemysław Gliński.

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl