TworzymyGłos Regionu

WSTK rozegra w piątek pierwszy mecz w turnieju o awans do II ligi

Piątek, 13 kwietnia 2018 o 11:22, aktualizacja Sobota, 14 kwietnia 2018 o 13:40, autor: 0 843
WSTK rozegra w piątek pierwszy mecz w turnieju o awans do II ligi

W piątek seniorzy WSTK z samego rana wyjechali do Żyrardowa, gdzie odbędzie się półfinałowy turniej o awans do II ligi. Nasi koszykarze mają ponad 300 kilometrów do przejechania, a trzeba wiedzieć, że jeszcze dzisiaj WSTK zagra swój pierwszy mecz o godzinie 18:30 z gospodarzami turnieju - UKS Trójką Żyrardów.

Turnieje półfinałowe o awans do II ligi rozegrane zostaną w ten weekend w 6 miastach. 24 drużyny z całej Polski będzie walczyć o udział w finale, do którego zakwalifikuje się 12 zespołów. I dopiero w turnieju finałowym wyłonieni zostaną drugoligowcy. Od początku sezonu prezes WSTK Mirosław Zgrzebnicki nie ukrywał, że celem naszej drużyny jest awans do II ligi. Pierwszy krok w tym kierunku został wykonany. WSTK zajęło premiowane miejsce w rozgrywkach III ligi i awansowało do baraży. Teraz czas na krok drugi, czyli zajęcie co najmniej drugiego miejsca w Żyrardowie.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz WSTK rozegra jeszcze dzisiaj (13 kwietnia, piątek) o godz. 18:30 z gospodarzami turnieju UKS Trójką Żyrardów. W sobotę (14 kwietnia) zagramy o godz. 16:00 z KKS PRO-Basket Kutno. Turniej WSTK zakończy 15 kwietnia (niedziela) o godz. 10:00, grając z KS Start Meble Dobrodzień.

O wynikach będziemy informować na bieżąco.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl